Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem alszom már vele jó ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alszom már vele jó ez így?

Figyelt kérdés

A párom buszsofőr már 42 éve..

Ugy érzem, megcsal az előző felesége is azért vált el tőle mert megcsalta..

Van közös 2 fiú gyermekük , 31 és 34 éves (az idősebb velünk lakik) vele se jövök ki jól ...

A másik fiához nem járok, egyszerűen meggyűlöltem őt is , és a gyermekeit is...

A párommal mar nem alszunk együtt folyamatosak a viták mindig minden apróságon még azon is ha cigizek...

14 éve vagyunk már együtt, de rengeteget stresszelek, remegek idegeskedek mert sejtem hogy megcsal és pedig egy 20 éves lánnyal, de nem támadhatom le míg nincsenek ésszerű bizonyitékok ...

Ő egyébként olyan , aki nem mutatja ki mit érez, néha átjön az én de csak arra hogy közösüljünk , semmi más.

Én 51 vagyok , ő 68..

Tudom , sok a kor különbség is ..

De itt a legnagyobb dolog, miért adta át magát egy 20 éves lánynak?

Néha már nincs kedvem a sexhez sem...

Gondolkodtam hogy elköltözök , de nem tudok lépni..

Az idősebb fia jóba van avval a 20 éves kiscsajjal nem lepődnék meg, ha bosszuból nem mondaná el nekem , mert őt se bírom..


2020. aug. 31. 21:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az én szobámba* bocsi ideges vagyok elírtam
2020. aug. 31. 21:22
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi idősen, ennyi év után, már nem mindegy? Ráadásul te nem az első neje vagy.
2020. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Utálod a gyerekét az unokáit. Cigizel amit nem szeret. Gyanusítgatod a megcsalással ráadásul itt picsogsz ahelyett hogy megbeszélnétek.

Mit vártál?

30 éves vagyok, fiatalabb mint a párod gyerekei, de úgy érzem némelyik nálam kétszer idősebb nő olyan sötét mint a Negró.

2020. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele semmit megbeszélni már..
2020. aug. 31. 21:30
 5/27 Hellmano ***** válasza:
88%
68 éves figura be is remegne, ha hozzányúlhatna egy 20 éves pinájához :)
2020. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem cigizik, nem iszik, sose volt beteg stb ( meg mindig jó az ágyban) csak azt nem értem miért kell ennyi évet "kukába" dobni, és egy 20 évessel kavarni?!
2020. aug. 31. 21:32
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan van tudomásod arról a 20 éves csajról.
2020. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Sejted, hogy megcsal. Vagyis csak egy agyszemény miatt stresszelsz. Ráadásul tele van az írásod utálattal és negativitással.

Veled nagyobb probléma van, mint a pároddal.

2020. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
*agyszülemény
2020. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha a 20évesnek van gusztusa hozzá.

A férjednek már fel sem áll. Lehet megsem tudná dugni

2020. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!