Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higy esne nektek lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higy esne nektek lányok ha közölné párotok?

Figyelt kérdés

Régebbi gondolata változott és már nem akar gyereket. Mert a 2éves együttélés sok olyat hozott ki belőled amit tovább nem biztos hogy tud tolerálni.

(otthoni és munkahelyi dolgok össze egyeztetése)


Most azt mondja hogy azért nincs ideje a rendre mert sokat dolgozik de ha gyerek lesz akkor oda fog tudni figyelni mivel akkor már a munkája nem lesz. Én nem akarom azt hallgatni hogy gyerek miatt nem volt időm ezt meg azt megcsinálni, mivel sztem a gyerek még egy " nehezítő tényező" és most enélkül is szinte én foglalkozok az itthoni dolgokkal.


Emellett Sokszor úgy érzem mintha egy kislányt tanítgatnék.


De hogy lehetne ezt tapintatosan elmondani?

33f


2020. szept. 1. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nem unod még? Ha ennyire zavar, hogy csak hétvégén takarít, akkor miért nem szakítassz vele? Milyen választ vársz, hogy minden nap kérdést kell kiírni?
2020. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Erzsi, mióta jobban megismertelek, már nem tudok veled tervezni. Szakítani akarok.
2020. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te miert nem takaritasz?
2020. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a barátnőd pezsgőt fog bontani örömében, amikor közlöd vele a hírt, főleg ha mellé meg is mutatod, hogy 2 évig itt szidtad a háta mögött.
2020. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint te vagy az???
2020. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a 2éves együttélés sok olyat hozott ki belőled amit tovább nem biztos hogy tud tolerálni."


Akkor nem gyereket nem akar, hanem engem. Semmi gond, csak egy szavába kerül és már pakolok is. Nem kell tapintatoskodni, csak simán mondja a szemembe, ne mindenféle szánalmas körítéssel adja elő.

2020. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt nem szakítasz vele? Mièrt jó, hogy vesztegeted a saját meg az ő drága idejèt?
2020. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy ahogy nekünk leírtad. Ennek szerintem se lesz jó vége. Neki nem való a gyerek.
2020. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked sem való gyerek. De mèg párkapcsolat sem.

Azon kívül, hogy a saját holmidat elrakod, mást nem csinálsz, minden mást tőle vársz, mert ő a nő. Aztán vered a mellènyed, hogy pasikènt jobban figyelsz a rendre. Bravó.

2020. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem való se gyerek, se párkapcsolat, mellesleg te is takaríthatnál. A házimunkát meg kell osztani, munka/gyerek mellett főleg. Amúgy meg ha ennyire nem bírjátok egymást elviselni, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek. Szerintem menjél szerzetesnek.
2020. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!