Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél évesek leszünk barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évesek leszünk barátommal, de nem tudom mit vehetnék/csinálhatnék neki! Ötletek?! =)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy anyagilag nagyon megvagyok zuhanva. Rajzolok, van kézügyességem is, max 1500 ft-ot tudnék költeni..... sajnos...

Ő az első barátom és nagyon szeretem!! Szeretném valami széppel meglepni, h este mit kap az már megvan... =P

Ha van ötlet írjátok meg!!! Legyen bármi, csak ne oltás!! =)) Kíváncsian várom az ötleteket!!

L/17


2010. aug. 5. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szija!

Ha tényleg nagyon ügyesen rajzolsz, csinálhatnál neki egy képet amin ketten vagytok. Szerintem örülne neki :D

14/L

2010. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy Ő is rajzol ^^; már csinált ilyen rajzot nekem, meg együtt rajzolgatunk... de kössz a tippet ezt lehet valahogy bele veszem :D

Ötleteket mééééééééééég :D Á jó a kedvem!! Nektek is?? :D

2010. aug. 5. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:
1.nek igaza van! Vagy ha tudod mit szeret nagyon a barátod akkor azt rajzold le valami szép keret meg kijön 1500ból. ha nem akkor égesd meg a lap oldalát én a leveleknek csináltam igy :D Sok sikert az estét meg nemmondom. :D
2010. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hehe, ez is jó, az égetős rész nagyon tetszik!!! :D Am az jó, ha este mikor kijön a fürdőből egy ilyen csipkés fehérneműben várom őt? Életemben nem volt még rajtam amúgy az a cucc, remélem neki tetszene ^^;

Van egyéb ötlet is rajzon kívül? =Đ

2010. aug. 5. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:

fél évesek lesztek?

nemkorai még?:D

2010. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2010. aug. 5. 22:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a rajzolós ötlettel,de én annyit hozzátennék,hogy szerintem bekereteztethetnéd, az sztem megvan 1500ból!
2010. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2. vok! Mi lenne korai a rajzolásba? Én már 2 évesen is próbálkoztam! :D Az meg, hogy Fehérneműbe várja a barátját nem azt jelenti, hogy vadul sexelnek. Ha sexelnek szerintem az sem korai 17évesen és főleg, hogy fél évesek! Azt tedd amit jónak látsz és tudod, hogy nem bánod meg! Ja am 18F :D
2010. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már voltunk együtt, és még nem volt belőle "vad dugás". Mi szeretkezünk, ő vette el a szüzességem, és velem is vesztette el. Mondjuk az első érdekes volt, de ez más téma.

Ott csak szerelmeskedés lenne max =)

Valami más ötlet? D: nyugi, én is agyalok. Előző hónapra nyakláncot meg egy medált kapott. Olyan szívet amit félbe kell törni.

2010. aug. 5. 22:40
 10/16 anonim ***** válasza:
mikor mi voltunk fél évesek én is nagyon le voltam égve, és megbeszéltem vele, hogy inkább ne ajándékussunk egymásnak semmit. csak eggyütt töltöttük a napot, éselvoltunk kettesben;)
2010. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!