Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél évesek leszünk barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évesek leszünk barátommal, de nem tudom mit vehetnék/csinálhatnék neki! Ötletek?! =)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy anyagilag nagyon megvagyok zuhanva. Rajzolok, van kézügyességem is, max 1500 ft-ot tudnék költeni..... sajnos...

Ő az első barátom és nagyon szeretem!! Szeretném valami széppel meglepni, h este mit kap az már megvan... =P

Ha van ötlet írjátok meg!!! Legyen bármi, csak ne oltás!! =)) Kíváncsian várom az ötleteket!!

L/17


2010. aug. 5. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát ez mindig nehéz kérdés:)

Mi most 9.-én leszünk 1 évesek a férjemmel, és én egy erotikus estét tervezek neki. Rózsaszirmokkal az ágyon, gyertyafényben, füstölövel, szexi hálóingben sztriptíz, majd olyan kényeztetést adok neki, amit eddig még nem tettem (használni próbálom a fantáziám), majd a végén egy kis pohár fehérborral koccintunk. Remélem tetszeni fog neki, a férfiak díjazzák az ilyesmit. Tehát te is megpróbálkozhatsz hasonlóval.:)

22/L

2010. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Minden nap együtt lógunk, a szomszédom :D Valamit szeretnék neki adni mindenképp..

Gratulálok az egy évhez!! Sok boldogságot továbbra is. Sajnos nekem a fehérneműs dolognál le kell állnom, elvégre nem pakolhatom tele a szobáját =D Ötletnek nem rossz mondjuk, de ehhez még "gyerekek vagyunk" abból a szempontból, hog ott vannak a szülők, szóval... =DDD

Szeretnék neki valami tárgyi dolgot adni, hogy emlékezhessen rá =)

2010. aug. 5. 23:24
 13/16 anonim ***** válasza:

Amikor a barátommal fél évesek voltunk, én egy horoszkópos gyűrűt adtam neki. Most már ha leveszi, hisztirohamot kap, mert érzi, hogy valami hiányzik, de csak akkor jön rá, mi, amikor a kezére néz =DDD Skorpiós gyűrűt kapott. Nem tudom, hogy a te barátodnak mi a horoszkópja, de én ilyen gyűrűt még adnék. =) Amúgy bele is gravíroztathatod, nem drága.



16L

2010. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én barátom is skorpió és a múlt héten vett magának egy skorpiós gyűrűt. Ezt az ünneprontást, amúgy az ötlet nagyon jó!!!
2010. aug. 6. 13:12
 15/16 anonim válasza:

Szia!

Ha még nem késő a válasz akkor remélem hasznos lesz neked és a továbbiakban is...

Én 10 hónapos voltam a barátommal és pont 1 napra esett a szülinapjával...csináltam neki 1 albumot a családja a barátai és mi voltunk benne...ügyesen rajzolsz ha nem tudod elintézni a épeket rajzold le őket te...és az albumra költesz egy picit...

Remélem segítettem

2010. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet de már megvan mit csinálok neki! Kispárnát, amibe belehímzem, hogy 6 hónap, meg hogy "Szeretlek", meg a nevünket. szerintetek tetszeni fog neki?
2010. aug. 7. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!