Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért miért kell támadni?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok Berki fan! De férfiként igazat kell adnom neki. Sok nő kiprovokálja a szilaj tartást. [link]

2020. szept. 3. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Csak remélni tudom, hogy nincs barátnőd
2020. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Vannak bizonyos esetek amikor én is úgy gondolom,hogy bicskanyitogató a nők viselkedése.

Viszont azzal nem értek egyet,hogy vannak akik igénylik az erőszakot.

Senki nem akar ilyen bánásmódot szerintem.

Akit vert az apja gyerekkorában valószínűleg lelkileg sérült.

De ez nem jelenti azt,hogy igényli,hogy verjék.

Egy pofon nem a világvége viszont ha valaki rendszeresen megveri a párját mert ő kiprovokálja nem értem miért vannak együtt ha ilyen agressziót vált ki az egyik a másik félből?


Nyilván vannak olyan esetek amikor a sértett fél nem csinál semmi provokálót és mégis bántalmazzák az egy másik téma,most arról van szó,hogy amikor a nő kiprovokálja.(Mielőtt jön a lepontozás,hogy nem tudom milyen nehéz egy bántalmazó kapcsolatból kilépni.)

2020. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem pedig sok férfi kiprovokálja, hogy hisztizzenek nekik, felpofozzák, ne akarjanak velük szexelni, leharapják a lelógókat...szóval érted.

Kb ugyanolyan baromság a te és az én kijelentésem is. Primitív, alkoholista, narkós, lecsúszott utcanépeknél lehet működik, de akinek legalább annyi eszük van, mint egy marék pillangónak, az minimum elhagy, de lehet fel is jelent egy ilyen eset után.

2020. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Berki ismét bebizonyította, hogy egyszerű, mint a faék, ráadásul érzéketlen is.


"Akit az apja vert, az olyan férfit akar, aki ugyanezt csinálja vele."


Nagyon röviden a jelenség pszichológiai hétteréről: egy kisgyerek számára az az egyedüli valóság, amiben felnő. Ha normális, nyugodt, békés, szeretetteljes közegben nevelkedik, akkor ez lesz számára természetes. Aki viszont erőszakos légkörben nő fel, annak sajnos az lesz a természetes, nem is tudja, hogy létezik másmilyen környezet, család és akármennyire is furcsa, de ez nyújt neki biztonságérzetet, hiszen ezt szokta meg, ezt hozza otthonról, ez a mintája. Emiatt nem tud sok nő kilépni egy bántalmazó kapcsolatból, mert akármennyire rossz is, azért mégiscsak 'biztonságos'. Ezek a nők nem igénylik a verést, csak szerencsétleneknek ez a mintája.


Józan paraszti ésszel és egy kis empátiával nem olyan nehéz ezt belátni. Szóval én azt mondom, hogy süllyedjen a föld alá szégyenében, aki érző, emberi lényekről úgy mer nyilatkozni, ahogy Berki.


33N

2020. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De ha egy nő abban nő fel, hogy család/férj = verés, esetleg nemi erőszak, akkor ez a nő miért nem lesz okos, és feleség helyett, miért nem lesz szerető?

Szeretőként is van érzelem, szex, pénz, közös program, viszont nincs kötöttség, így bármikor lapátra teheti az arcoskodó kaniját.

2020. szept. 3. 11:21
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem egészen így működik. Berki tele van lóvéval, neki is meg a nőknek is mindegy, hogy meddig vannak mellette, egy bántalmazó kapcsolat sosem tart sokáig, vagy csak a félelem vezérli a nőt, én meg sosem tudnék olyan nő mellett élni, aki fél tőlem. Ez a megállapítás, amit Berki mond az igaz sok esetben, de ez nem jelenti azt, hogy akkor már fel van jogosítva arra egy pasi, hogy ezt folytassa, vagy így viselkedjen egy nővel.
2020. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Hú Kérdező, te sem vagy egy IQ-betyár...

"...ez a nő miért nem lesz okos...." Nem érted, hogy ez nem így működik? Itt hosszú éveken át kialakult, beépült viselkedésbeli mintákról van szó és nem elég annyi, hogy eldöntöm, én innentől okos leszek. Gondolj már bele, hogy egy sima, hétköznapi szokásról mennyire nehéz leállni és újakat kialakítani (pl. sportolás elkezdése --> aki a csoki-chips-kanapé háromszögben nő fel baromi nehezen fog belekezdeni a mozgásba. Másik példa: aki gyerekként megkapott mindent ész nélkül, soha nem kellett megdolgoznia semmiért, abból valószínűleg felnőttként sem lesz egy küzdő, igyekvő ember).


Olvass utána a témának, mielőtt okoskodsz, mert így saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.


4-es voltam.

2020. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.-re.


Miért? Szerinted mennyi ész kell ahhoz, hogy ne veresse magát egy barommal, hanem lesz független?


Tudod, 20 centi kolbászért nem kell disznót tartani.

2020. szept. 3. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Olyan korlátolt vagy Kérdező, mint egy lépcsőház, kár neked magyarázni. Még mindig nem érted, hogy ennek semmi köze ahhoz, hogy kinek mennyi esze van.

De mint említettem, nézz utána a témának, számtalan leírást, magyarázatot találsz a neten. Hidd el, érdemes olvasni, tájékozódni mielőtt beszélsz.

2020. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért abban van igazság, hogy van olyan nő, aki igényli a "verést", ezek a szubmisszívek esetleg még mazok is mellé. Bár az jó alapkérdés lehet, hogy ki az, aki valóban ilyen és ki az, akit a környezeti hatások (családon belüli erőszak) tett ilyenné.
2020. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!