Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonon szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon szakított velem a barátom mit tegyek? Semmi rosszat nem tettem pedig mégis ezt kaptam, belehalok a fájdalomba

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 23:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

00:00: Azért gondoltam, hogy 13 éves környékén lehet, mert nem hittem, hogy egy 23 éves csaj ilyenkor képes halálról beszélni.


Ennyi életrevalóságnak kell lennie az emberben. Ha velem szakított volna a barátnőm, akkor valószínűleg szomorkodom/gondolkodom egy napot, aztán elmegyek bulizni. Eszembe sem jutna belehalni...

2010. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Először mondd meg neki, hogy mekkora egy tapló, majd pedig még ha fáj is, próbálj meg túllépni rajta. Már bocs, de aki ilyen féreg, az nem érdemli meg, hogy miatta legyél rosszul. :(
2010. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez a srác sokkal többet adott nekem mint hinni mertem volna, szakadó esőben az ölébe vett mert feltörte a papucs a lábam és úgy vitt haza és most csak minden ködbe vész soha nem ültem a nyakán, nem vagyok egy kényes lány próbáltam mindenben a legjobbat nyújtani érthetetlen számomra az egész
2010. aug. 6. 00:12
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg egy tapló és jobb lesz túllépnem rajta, a fájdalom keserít el, hogy ezt kaptam és nem akarok öngyilkos lenni, csak pokolian rossz érzés , szorul az egész mellkasom
2010. aug. 6. 00:15
 15/22 anonim ***** válasza:

értem én, semmi gond,nem az a lényeg hány éves a srác, ember, ember , érző emberek vagyunk és nekem az a véleményem, ha egyszer szerettem vkit, bármennyire nehéz és fáj elé állok és ha nem is merek a szemébe nézni elmondom, hogy vége !


amúgy meg kérdező, most ne arra gondolj, hogy mit kaptál tőle és mit nem , mit adtál és mit nem !

ha ő már ezt kimondta, hogy vége, akkor vége !

gyászold egy kicsit és lépj túl rajta!!!

Hidd el nekem is fájt és főleg az, hogy annyit nem érdemeltem, hogy elém álljon és úgy szakítson, de túlléptem rajta, mert én igazából csak adtam, kapni nem igazán kaptam !!!

2010. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igyekszem túllépni és köszönöm a bíztatásokat!
2010. aug. 6. 00:24
 17/22 anonim ***** válasza:

Emlékezz a jóra, a rosszból meg vond le a tanulságot!

Nyilván azért fáj ennyire, mert voltak nagyon szép pillanatok, és nagyon szeretted őt. Ezeket az emlékeket úgy őrizd meg, mint nagyon kellemes emlékek!

Viszont mindentől függetlenül az, hogy valaki ilyen illetlen módon vessen véget egy kapcsolatnak... :S

De fel a fejjel! :) Úgyis kihevered a sérelmeket, és úgyis lesz valaki, aki mellett boldog leszel! ;)

2010. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Most csak el akarok felejteni mindent inkább:(
2010. aug. 6. 00:43
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor tedd úgy... ahogy Neked jobb!
2010. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én pont ma jártam ugyanígy. ki lehet bírni, de piszok nehéz...
2010. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!