Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős mérce? Nyílt kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Kettős mérce? Nyílt kapcsolatban csak ő lehet nyílt. Okkal vagyok féltékeny és érzem úgy hogy ez igazságtalan? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Poliamor kapcsolatban élek férjemmel és barátnőnkkel. Ők 7 éve vannak együtt mi 3 éve hárman.

Nyílt (poli) kapcsolatban élünk tehát nincs nagy féltékenység ha pl snapchaten valakivel uzengetunk.

Legutóbb férjem féltékeny lett és le törölte a telefonomról az appot. Most pár napja a barátnőnk kezdte el használni férjem javaslatára. Én nem voltam itthon aznap. Természetesen elmondtak nekem és férjem mondta sajnálja hogy az enyémet törölte nyugodtan használjam én is. Tudni kell hogy én sosem használtam az appot csak ha ő is velem volt és olvasta az uziket. Ezért nem is értem miért volt féltékeny.

Barátnőnket folyton látom uzengetni az elmúlt pár napban sőt egyik nap rejtette előlem a telefon képernyőt.

Rá egyáltalán nem féltékeny a férjem.

Engem nagyon zavar ez a kettős mérce és hogy ő sokkal több okot ad féltékenységre mégis teljesen megbizik benne.

Szerintetek jogosan érzek így?


Remélem érthető a szitu, mérgében írom ezt most lehet kicsit csapongtam a történettel, bocsánat.



2020. szept. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megválaszoltad magadnak a kérdést...
2020. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne előre letisztázni a szabályokat, ha már egy nem konvencionális kapcsolatba kezd az ember.
2020. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a többnejűségnek is az az alapja az iszlám országokban, hogy minden feleségnek ugyanannyit kell kapnia, pl. vagyoni dolgokból, de törődésből is. Máshogy ez nem megy.

Ezt a csorbát ki kell köszörülnie a fiúnak.

2020. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ém ebből nem értek semmit.
2020. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Le voltak tisztázva a szabályok de az ember változik érzelmek változnak.

Emellett a barátnőmre is féltékeny vagyok, amikor én használtam az appot arról volt szó mindent meg osztunk egymás közt ha történik valami érdekes stb. Sőt ahogy írtam én csak akkor chateltem amikor ők is velem voltak.

De ő nem mutatja meg, folyton üzenget. Nem az a félre lepos típus de akkor is zavar.

2020. szept. 6. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
minél több a résztvevő annál több a baj:) De igazad van és ezt szerintem tisztázni kell.
2020. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!