Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem nem először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem először megütött, elhagytam, erre én vagyok a rossz ember? Miért kell ennyire igazságtalannak lenni?

Figyelt kérdés
A környezetemben (majdnem) mindenki engem szapul , pedig nem csináltam semmit. Miért ilyen bunkók az emberek?

2016. júl. 17. 22:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
Ohh te szegény...adjak puszikát a bibidre?
2016. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Törölni fogják, mondván "provokálsz", de elég móás hogy ebbn az esetben senki nem sajnál, kinevetnek, lelúzereznek.


Mi van ha valakit tényleg megvr a felesége egy sodrófával durván? Nem mhet feljelenteni mert a rendőr nem megy ki, csak kiröhögi "maga egy lúzer".

2016. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A #2-es máris igazolja a témában található kettős mércét. Ez olyan igazságtalan. Ember és ember közti erőszakról van ám itt is szó mégha fake is a kérdés
2016. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#1 Te írtad ki a másikat?

Nem provokálok, ez megtörtént. Valós kérdés.

2016. júl. 17. 22:58
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez valami kísérlet akar lenni, hogy kiírod ugyanazt a kérdést női és férfi szemszögből is, akkor legalább várj 1-2 napot a két kérdés között, vagy fogalmazz máshogy.


Ha viszont valami idióta okból másoltad le az előző kérdést, akkor #1nek igaza van...

2016. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Remélem, nem csak tesztkérdés, mert ilyenekkel nem jó viccelni.

Ha valós történet, akkor mik az előzmények? Nem mindegy. Például nem mindegy, hogy mondjuk a másik fél alkoholista, vagy esetleg pszichés beteg, akit nem kezelnek, esetleg eleve agresszív... stb. Nyilván nem lehet egyformán megítélni a különböző helyzeteket, és más a legkevésbé kárt okozó döntés.

2016. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Gotland ***** válasza:
55%

'Ne foglalkozz az emberekkel, mert nem érdemes. Aki mégis érdemes rá, azt úgyis észreveszed.

Sajnos a mai Magyarország nem éppen az összetartásról, szolidaritásról, megértésről és jóindulatról híres.

Mindenki gáncsol, kritizál mindenkit, örülnek az emberek a mások keserűségének, és bajainak. Nagyon kevés a kivétel.


Sajnos az elmúlt évek gyűlöletkampányai még jobban kihozták ezt az emberekből.'

2016. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%

#7


Az ellenpár-kérdésnél nem nagyon láttam okokat firtató választ... Remélem most nem léptem át a "határt", de ez így nem túl igazságos.

2016. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
2016. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nos, én a másik kérdésre csak ezután kerestem rá, mert nem láttam. Ugyanaz a véleményem fordított nemek esetén is, az okok lényegesek.
2016. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!