Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnénk ebben a bugyuta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk ebben a bugyuta helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn írok ki kérdést, de úgy érzem, hogy ebben a témában teljesen reményvesztett vagyok és hiába kérdezem a barátaim véleményét, konkrét választ senki se ad, mert hülye egy szitu.

Barátommal 2,5 évig voltunk távkapcsolatban, ami okés is volt, mert én egyetemre jártam, így nem lett volna opció kimenni hozzá. Miután befejeztem ki szerettem volna menni, ki is mentem, viszont akkor fejeztem be az egyetemet, rendes munkában nem volt tapasztalatom, ezért a gyárakba se vettek fel, mert túlképzett vagyok. Csalódottan hazajöttem. Barátom is pár hónap után felmondott, hazajött miattam, kivettünk egy albérletet és ez év márciusáig együtt is életünk. Jött a vírus, és úgy volt hogy nem lesz munkánk, felmondtuk az albérletet. Hazament ő is a szüleihez, én is. Szülőkhöz költözni nem volt opció, mert az ő anyja szellemileg nincs rendben, hozzánk meg a barátom nem akart jönni, mert gáz hogy a pasi megy a barátnője nyakára-ezt mantrázta.

Így voltunk hónapokig, megelégeltem ezt a külön élést, nem vagyunk 16 éves tinik.

Albérletet nem találtunk, nem pestiek vagyunk, kisváros, kb semmi nincs. Idegesek voltunk. Veszekedtünk sokat,szakítottunk is majdnem (én nem mehetek hozzád, te meg nem.teszel energiát a közös dolgokba és társai)

Most felhivtuk a régi tulajt, aki elmondta ki van adva az albérlet, de az ottlakón múlik meddig lesz, mert ki fog költözni majd, de nem tudja mikor. Ezt az indokot nem irnám le, mett hosszú és nem ez a fontos, hanem hogy számunkra is bizonytalan mikor mehetünk vissza. Viszont megnéztünk 20 ezer lakást kb és egyik se volt olyan mint az elképzelés. Ezért akarjuk a régit. Nagyszülei felvetették ne is költözzünk, majd nyáron. Barátom nem mondja a szemükbe hogy nem várunk addig, nekem mondja csak. De nem értem nekik miért nem?!

Felhozták menjünk hozzájuk, de 80+ évesek, nem akarjuk bojgatni őket.

Anyukám meg kijelentette nem akarja azt hallgatni, hogy szexelünk. Amit direkt halkan csinálunk, de jól van.... 😑

Azt mondja nem én veszem el a párom, hogy a nyakunkra telepedjen...


Mit tegyünk????


2020. szept. 6. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

"ezért a gyárakba se vettek fel, mert túlképzett vagyok."


Nem azért. Mert arra munkára képzetlen voltál.

Az nem azonos a "túlképzett" fogalomra, ami eleve abszurd.

Lehetsz három diplomás, attól még kiválóan megtanulhatsz

esztergálni, autót szerelni, targoncát kezelni.

2020. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lényegtelen dolgot emeltél ki :D ezt mondták 3 gyárban is, hogy oda nem egyetemi végzettségű dolgozókat keresnek. És mivek külföldön volt a barátom ez3rt limitált lehetőség volt. Pl nem lehettem bolti eladó, tapasztalat ide vagy oda
2020. szept. 6. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg vegyetek ki egy kisebb lakást, aztán, ha az álomlakás felszabadul, odaköltöztök.
2020. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek ki egy kevésbé szipiszupi albérletet ideiglenesen és mikor a régi albérletből elmegy a jelenlegi bérlő költözzetek át.
2020. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, h milyen albérletbe voltatok, de kizárt hogy nincs hasonló sehol se? Még falun is találnak albérletet az emberek - pedig az nagyon nem gyakori. Ha szeretitek egymást és megtudjátok oldani, akkor igen is költözzetek össze egy kis garzon lakásba idéglenesen. Nálunk is a szüleim, nagyszüleim a probléma, ezen próbálok változtatni.
2020. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.igen, ezt gondoltuk mi is. Csak a tulaj azt mondta először, hogy szeptember elején mehetünk. Viszont pénteken meg decbert-januárt.

Azért nem veszünk ki mert kétlem, hogy valaki kiadná 2-3 hónapra a lakását. Általában 6-12 hónapra írnak alá ilyesmit.

2020. szept. 6. 23:52
 7/9 A kérdező kommentje:

5. Semmi extra, de hidd el hogy hasonlót se találtunk. Szoba, konyha, bútorozott, modern, 1.emeleti, felszerelt és közel a város. Árban is okés

Amiket találtunk vagy garzon, vagy régi, dohos, büdös.

Nekem meg fontos a keménypadló, mert asztmás vagyok, tehát régi kanapé, szekrény, szőnyeg kizáró ok...

2020. szept. 6. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És másik városban?
2020. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm nem rég költözött be egy panzióban, 3 hónapra vette ki, aztán ha szeretné, akkor meghosszabbíthatja. Olcsó és jó állapotú, viszonylag kényelmes. Esetleg, nézetek körül a környéken. Biztos lesz olyan, ami szimpatikus lesz. Ha, felhivod azt aki kiadja, akkor lehet még írtok vele egyezni. Hisz, ebbe a vírus a örülnék, ha kiveszik a szobát/lakást vagy akármit.
2020. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!