Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett a mai nőkkel? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a mai nőkkel? Miért választanak mostanában fiatalabb pasit?

Figyelt kérdés

Korábban az volt az indok, hogy azért kell idősebbnek lenni a pasinak, mert a nők korábban érnek, és így lesznek egy érzelmi szinten, ez az ideális felállás, ha a pasi néhány évvel korosabb.

Most meg rengeteg olyan párt látok, az ismerőseim közt is többet, hogy +30-as (35-36 évesek is) nők ilyen 24-25 éves pasikkal vannak együtt. Miért lehet ez?

Már ők sem az érettségre mennek, hanem csak a kinézetre, a fiatal tenyészbikákra?

Vagy imponál nekik, hogy még ennyi idősen is kellenek a fiataloknak?

De akkor meg miért ítélik el a nők, ha a 40-es pasi is fiatal nőt akar magának?


2020. szept. 7. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyet látsz? Hányat? Kettőt? Hármat? Mert nem tudom, ha én körbenézek a környezetemben, alig látok 1-2 ilyen párost.


Amúgy mi lehet az oka? Rengeteg dolog. Pont úgy, mint amikor egy férfi fiatalabb nőt választ.

Nekem volt idősebb barátnőm. Komolyabbnak gondolt, mint a többi férfit, de közben lazább is voltam.

2020. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon egyszerű oka van, a korosztályomban lévő pasik a fiatalabbakat hajtják, engem meg a fiatalok. Hát belőlük tudok válogatni. Mondjuk most nincs senkim, de rendszerint 5-7 évvel fiatalabbak próbálkoznak be.
2020. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!