Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem köszöntött fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem köszöntött fel a szülinapomon?

Figyelt kérdés
Most egy rosszabb időszakunk van a kapcsolatunkban, de úgy gondolom hogy másfél év együttélés után ez alap lenne, hogy legalább annyit odanyög hogy Isten éltessen. Semmi nem volt, mintha el is felejtette volna. Tényleg nem várok én ajándékot sem, csak egy gesztust. Én az övére hetekkel azelőtt készültem, több mindent is kapott, elvittem vacsorázni, rendeltem neki tortát. Pedig ott sem volt minden happy köztünk.
2020. szept. 9. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtette vagy szándékosan nem?
2020. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ilyet el lehet felejteni. Akivel együtt élsz annak csak tudod, meg fb is kiírja, azon meg elég sokat lóg.
2020. szept. 9. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Mi vagy te, kisgyerek? Mit sipítozol, hogy nincs ajándék, nincs, oszt' kész.
2020. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, de feledékenységből. Simán elfelejtette. Nem szóltam, nem volt semmilyen reakcióm, de belül iszonyatosan rosszul esett.

Később amikor észbe kapott, persze pótolni akarta de az már nem volt ugyanaz.

Neki kínosabb volt mint nekem.

Én onnantól kezdve nem nagyon foglalkozom ezzel, ha van van, ha nincs nincs....

2020. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk ugyanez. Csak nekem nèvnapom volt. Egyèbkènt ISTEN ÈLTESSEN SOKÀIG!
2020. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben mindig felköszöntött és ajándékot is vett? Mert akkor extrán gáz. De ha ez az első szülinapos alkalom, akkor is az, mert kiírja a Facebook. :/ Lehet, hogy szakítani akar.
2020. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen eddig mindig. Mint említettem most rosszabb időszak van köztünk, szakítás is felmerült. De attól függetlenül a barátnőmet akivel együtt élek közeli ismerősnek érzem annyira, hogy szóban felköszöntsön. Ennyi sem volt
2020. szept. 9. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt a dolgot engedd el. Ha ennyire sem képes akkor szedje a cuccait és menjen.

Te meg ne bankódj ezen, vegyél magadnak valamit amit rég szerettél volna. A csajt meg felejtsd el.

2020. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nehezebb időszakot élsz át az életedben, elhalmoznak a feladatok, zűrzavar van a fejedben még a saját édesanyád szülinapját is el tudod felejteni. Egyszer jártam így, nem tettem zsebre azt az érzelmi zsarolás, és mártírkodást amit akkor kaptam. Semmi se volt mentség a számomra, pedig se előtte, se utána nem volt ilyen. Mi értelme ennek? Persze azt tudni kellene, hogy a barátnőd feledékenységből, vagy érdektelenségből mulasztotta el a köszöntésedet. Szerintem 1x minden megbocsátható, ne kombináld túl a dolgot.A sérelmek őrizgetése még nem tett jobbá egy kapcsolatot, akármilyen jellegű viszonyról is beszéljünk.
2020. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utólag kiderult, hogy szándékos volt. Azota már nem vagyunk együtt.
2020. okt. 18. 01:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!