Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben a barátom nem akar csókolózni, akkor már lehet hogy nem szeret? Én 28 vagyok, ő 32. 6 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
46%
De tényleg miért nem tőle kérdezed meg?
2020. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%

#9-es vagyok. Nagyon érdekes, hogy amióta rávilágítottam a párkapcsolatukban lévő kommunikációs problémára, azóta semmi válasz.


Sajnálom kérdező, ha magadra ismertél, vagy betalált, de egy jól működő kapcsolat fontos alappillére a kommunikáció. Tőle kell ezt megkérdeni, nem tőlünk, random anonim emberektől, akiknek zérus belelátása van a ti kapcsolatotokba, és annak működésébe, múltjába.

2020. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Kedves 9es" azóta semmi válasz " Van akinek van élete, és attól, hogy feltesz itt egy kérdést, nem várja remegve a válaszokat, hanem egyéb teendőket lát
2020. szept. 9. 22:52
 24/33 anonim ***** válasza:
30%

Figyi már, 22:02-kor írtál te is, meg én is. Most tényleg elakarod velem hitetni, hogy azonnal kiléptél az oldalról miután elküldted az utolsó válaszod? :) Ennél azért öregebb vagyok, hogy ezt bevegyem.


Jut eszembe, megkérdezted már a barátodat, hogy miért nem csókolózik szex közben?

2020. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Csak feltettem egy kérdést, hátha van itt olyan ember, aki tapasztalt már hasonlót, hisz annyian vagyunk itt. De a válaszokból ítélve nem. Legalábbis a hozzászólók közt biztos nem.
2020. szept. 9. 22:55
 26/33 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem tartom magam szépnek t. cs. gy.
2020. szept. 9. 22:56
 27/33 anonim ***** válasza:
81%
Én leírtam hogy tapasztaltam már ilyet, sőt.. De mindegy.
2020. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
94%
Alright, akkor ezt megbeszéltük. További jó kommunikálást a kapcsolatodban! Hidd el, csak jobb lesz tőle.
2020. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

Fú én 10 évig voltam az exemmel, akivel nem szerettem csókolózni...

Most juttattad eszembe. Nem tudott úgy megcsókolni, hogy bármikor finom legyen. Pedig próbáltam mutatni, volt, hogy leültem és megmutattam neki, hogy milyen az érzéki csók. Nem szippantjuk be a másikat, nem kapjuk be nyálasan a száját és nem nyaljuk szét az arcát...

Aztán 10 év után találkoztam valakivel akivel az első csókolózást kb egy órán keresztül nem tudtuk abbahagyni, olyan finom volt. 5 éve vagyunk együtt és még mindig ugyanolyan.

Ezt most csak így itt hagyom.

2020. szept. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
70%
Büdös lehet a szád
2020. szept. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!