Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jó testem lenne és jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó testem lenne és jól néznék ki azzal kompenzálhatnám hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Tikkem van ami elég feltűnő (fej rángás, néha felsőtest is, néha kisebb hangok mint a nyögés és krákogás). Enyhébb szívbetegség, részképesség zavarok (matek, írás külalak). OCD stb stb.. De ha mondjuk kigyúrom magam, szoliban lebarnítom magam és mindenféle bőrápoló cuccal simává teszem a bőröm na meg persze a mester fodrász. Ha széppé teszem magam az kompenzálni fogja a dolgokat? 20/f
2020. szept. 10. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig meg lehet próbálni kompenzálni a dolgokat, az sosem árt. De ne csak a külsővel próbálj kompenzálni. A személyiségedet is fejleszd, javítsd. Tanuld meg hogy kell jól kommunikálni, hogy kell csajozni, hogy kell a nőkkel beszélni. Ezzel is lehet kompenzálni. Ugyanígy anyagilag, vagyonilag is kompenzálhatsz, ha sikeres ember leszel anyagilag. Ez is egy módszer.


Szóval itt neked több módszert kellene kompenzálni, de jó úton indultál el.

2020. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kis feladatot vállaltál be! Én hiszem azt, hogy mi választjuk a sorsunkat leszületésünk előtt!

Ez tanít, nemesít minket.


Az én tesóm skizofrén.

2020. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.Én csak az kezelem tényként amit logikusan ki tudok következtetni, nem én választottam hogy megszülessek. Mivel önként nem vagyok képes meghalni így inkább megpróbálok változtatni.


Skizofrénián belül milyen skizofrén?

2020. szept. 10. 16:01
 4/8 A kérdező kommentje:
azt'
2020. szept. 10. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem mire gondolsz. Engem is régen felbosszantott, hogy ezzel a szöveggel jönnek nekem.

Nem akarok semmit rád erőltetni.:D


Paranoid skizofrén.

2020. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szolizz,mert csúnya lesz tőle a bőröd,és hamar megráncosodsz,plusz bőrrák. Csak ésszerű keretek közt maradj. N29
2020. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha már kiszállni nincs bátorságom nincs értelme a nyomorban fetrengeni.


Nekem egy histornikus anyám és egy borderes féltestvérem van, az utóbbi egy kicsit neceseb.

2020. szept. 10. 16:08
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Mielőtt szolizni kezdtem hófehér voltam, a ráktól pedig nem félek.
2020. szept. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!