Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hozzámegyek a barátomhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzámegyek a barátomhoz, az vár rám, hogy öregen nem fog kívánni és hajkurászni fogja a fiatal husikat?

Figyelt kérdés
ez törvényszerű a pasiknál, hogy amelyik hosszú távon (10-20 évek)hűséges, az boldogtalan?
2010. aug. 6. 13:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezt el tudod kerülni, ha megfelelően kielégíted a szexuális vágyait.
2010. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen kérdéseket... ezektől mindig falnak megyek.

Most ha azt írja a válaszadók 90%-a, hogy igen ez lesz, akkor pofán vered a barátod és szakítasz vele?? Mert ha összeházasodtok, akkor öregkorotokba úgy is félrek*fél, hiszen megmondták a gyakorikerdesek.hu-n?

Gondolom nem vagy ennyire hülye. Akkor meg mit tudsz kezdeni ezekkel a válaszokkal? Semmit. Akkor meg mi értelme az egész kérdésnek? Semmi.

2010. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

előzőhöz:

ha észreveszed mindig mindenhol a többség jól lát mindent.

hát ez az értelme

az az előtt levőhöz: ebben sajna téved, nem ezen múlik

ettől még mást jobban kívánhat, csak megadja magát nekem

2010. aug. 6. 15:08
 14/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:01:


Ment egy thumbs up :)

2010. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

leginkább arra voltam kíváncsi a pasik kb hány %-a él boldogan hűségesen, ha nem 0.

mekkora esélyem van boldogan megöregedni

2010. aug. 6. 15:30
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

Hogy boldogan öregszel-e meg, az csakis rajtad fog múlni.

A pasidnak ebben csak egy nagyon kis része van.

Meg aztán messze nem az a legfontosabb az életben, hogy szexuálisan elégedett leszel-e. Ezt csak most gondolod igy.

2010. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14.31

Nem nem egy hülye filmből szűröm le.Azt csak a valóságot mutatja. Tudod általában az életből merítenek ihletet egy -egy filmhez.

Amúgy is elég megnézni pár kérdést itt ezen az oldalon. Vagy a legtöbb általános problémát. Megcsal a párom egy fiatalabb nővel. Szülés után már nem a régi szex .

14 évesen ki akartak vele kezdeni-akiről kiderül,hogy readásul van felesége meg azon kívül 2 gyereke...De ezek csak példák. Jó, nem mindig így van.

De igen nagy valószínűsége is van , hogy ilyen pasit fogunk ki.

És még annyit, hogy nem ezekért nem akarok se férjet, se gyereket. Ez az én saját döntésem, már 4 éve ez a véleményem.Gyerek túl nagy felelősség, nem szeretem ha levagyok kötve,a szabadságot szeretem. És nem egy amcsi film miatt van ilyen véleményem az egészről még mielőtt megint félreértené valaki.

A boldogság meg attól függ, hogy milyenné tesszük a kapcsolatunkat a párunkkal. Azért ez sem mindegy.

Két embertől függ az egész milyen lesz a kapcsolatuk 20 év múlva.

2010. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

jól gondolja a 17:25

Én is ezért nem fogok gyereket szülni. Velem ne basszon ki egy fas*z.


Sajnos sok pasi ribanc, ribancnak születtek az a dolguk, hogy dolgozzanak és donorok legyenek. Legalábbis sok kapcsolatban a pasi akarja ezt a szerepet.

Kevés az a pasi aki megbízható, nem szexmániás, és komoly.


Az ideális férfi: gazdag, öreg és impotens:)

2010. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amikor elöször lefeküdtem a barátnömmel nem is én akartam, ő mondta hogy szeretné. lassan 3 éve járunk. Mással nem csináltam, és nem is akarom. Én pl. ezt tartom normálisnak. Persze szoktam vele viccelődni, ha nem komolyan beszélgetünk, hanem csak megkérdezi , hogy mennyire szeretsz...erre azt szoktam mondani (poénból), hogy ha 40leszel lecseréllek két 20asra:D, de nem is tudom milyen érzés lenne...öregen egy 20évesen. Valahogy az ilyen embereket mindig lenéztem, de a csajokat akikekkel csinálják még jobban. Sajnos a "pénzért mindent" manapság a jelszó...:S

18/f

2010. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

bár megtalálná mindenki a neki megfelelőt és nem kötné le azt, akit átver.

a tinikkel foglalkozó családapák pl

vagy minden lánnyal foglalkozó "barátok"

2010. aug. 8. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!