Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a páromnak hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok és lassan 3 éve együtt vagyok egy 37 éves nővel aki már szeretne gyereket tudom róla, nyilván idő stb.. házasságon gondolkodunk egyenlőre viszont nem merem elmondani neki házasság előtt hogy nem lehet gyerekem
2020. szept. 11. 07:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%
Ha tele van pénzzel, és kell a pénz neked, csak az esküvő után, mikor megszedted magad pénzzel.
2020. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Ezt kb az eső hónapokban kellett volna vagy amikor szoba került először!

Minek húzod az idejét?

2020. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Már régen el kellett volna mondanod. Még mielőtt stabilizáltad a kapcsolatot vele. Ez nagyon durva és inkorrekt. Elvettél 3 évet az életéből.

Én nem mondanék le a gyermekáldásról a szerelemért cserébe.

Esetleg donorral meg lehet próbálni, ha a párod erre ráhangolható.

Képzeld magad az ő helyébe.

Összeházasodtok, neked nem lehet gyereked. Ő ezt vállalja, lemond az anyaságról. Múlik az idő, elérkezik a biológiai zárás, amikor már neki sem lehet.

És akkor pl. félresiklik a terméketlen házasságotok, elváltok.

Te éled tovább az életedet.

Ő meg ott marad, s esélye sem lehet már, hogy anya legyen.

Súlyos felelőtlenség volt, amit vele szemben elkövettél.

Pótold. Sürgősen mondd meg neki. Nincs jogod elhallgatni előle, mert az életéről van szó.

Kötelességed elmondani neki, akkor is, ha számítanod kell arra, hogy nem lesz belőle házasság.

2020. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Házasságkötés után megmondani neki, hogy nem lehet gyereked?!


A legnagyobb aljasság.


Már az elején el kellett volna mondanod. elvetted tőled a választási lehetőséget.

Azonnal meg kell mondanod.


Amúgy be is perelhet, ha a házasságkötés után állsz elé, és közlöd vele, nem pedig előtte. Azonnal elválasztanak benneteket, és még kártérítést is követelhet.

2020. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%

Ne mondd el, ha valami érdeked fűződik a csajhoz.


Nem kell erkölcsös fasznak lenni. AKKOR MONDD ELL, amikor megkaptad, amit akartál. Aztán lépj le.


A nők sem becsületesek, neked sem kell mindig annak lenni. Ne hallgass az előzőkre!

2020. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%

"Amúgy be is perelhet, ha a házasságkötés után állsz elé, és közlöd vele, nem pedig előtte. Azonnal elválasztanak benneteket, és még kártérítést is követelhet"


Idéznéd az erre vonatkozó jogszabályokat a BTK-ból?

2020. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6. Ezen a peren én is röhögtem..
2020. szept. 11. 08:02
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy olyan indok, ami miatt még a katolikus, “Isten összekötötte” típusú házasság IS simán érvénytelen lehet, ha utána derül ki. Aljas húzás volt a részedről nem elmondani. Még csak huszonéves vagyok, de már most azt gondolom, hogy a gyerek témát (akarsz/nem akarsz, lehet/ nem lehet) még nagyon az elején illik tisztázni mert egy fontos kérdés az életben, bármi is legyen az álláspontotok.
2020. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%
Spermadonor által amúgy is bármikor megtermékenyíttetheti önmagát és attól még utána lehet családotok.
2020. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Tehát tudatosan megfosztassz egy nőt attól, hogy anya lehessen. Egy nőt, akit állítólag szeretsz. Hát nem sok undorítóbb lény van nálad a földön.
2020. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!