Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a páromnak hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok és lassan 3 éve együtt vagyok egy 37 éves nővel aki már szeretne gyereket tudom róla, nyilván idő stb.. házasságon gondolkodunk egyenlőre viszont nem merem elmondani neki házasság előtt hogy nem lehet gyerekem
2020. szept. 11. 07:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%

#13-as, a mondatot Én-nel kezdtem, szóval ált. nélkül.

Én közlöm, hogy ez van,nem akarom senki idejét rabolni önző módon.

#12 voltam

2020. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%
Akkor nézd meg, mennyi incel kesergés van naponta a párkeresés rovatban, és mennyire szidják, tárgyiasítják ott a nőket. De szerinted nem eléggé nyilván 😂.
2020. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
5%
Hú, de mekkora gyökér vagy
2020. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
Már így is elkéstél... szóval minnél előbb!! 47/ f.
2020. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is beszéljétek meg, aztán közösen döntsetek a továbbiakról. Itt nem arról van szó, hogy te nem szeretnél, hanem hogy nem lehet. Aztán ki tudja, lehet, hogy neki sem lehet. Azért egy 37 éves nőnél úgy, hogy még nem szült, már egyáltalán nem biztos, hogy képes is rá. Talán úgy hiszi, hogy minden rendben (mert megjön neki havi szinten), de ez semmire nem biztosíték. Tehát neki már tényleg nincs ideje szórakozni.
2020. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Te mekkora egy utolsó aljas féreg vagy.
2020. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert leírtam az igazságot? 37 éves a nő, ha bele akar vágni esetleg egy lombik programba vagy bármibe, akkor most kell neki, mert nagyon ritka, hogy elsőre minden passzol és sikerül. Ha viszont vannak eü. problémái, akkor most még talán van idő arra, hogy ezt az orvosok megoldják.
2020. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!