Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nőként még senki nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként még senki nem volt belém igazán szerelmes, mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy kapcsolatom, elég hasonló okból, mint az előzőek. Igazából senki sem volt még belém annyira szerelmes, hogy igazán hosszú távon tervezzen velem és elköteleződjön mellettem. Volt, aki hazudozott és megcsalt, volt, akinek esze ágában sem volt a mamahotelt otthagyni azért, hogy közös életet alakítsunk ki, volt, akivel hónapokig ismerkedtünk, rengeteget beszélgettünk mélyebb, lelki dolgokról is, aztán végül mégsem akart semmit. Összességében sokszor volt már olyan, hogy akivel alakult valami, az végül inkább mást választott helyettem. Mi lehet velem a gond? Külsőre nem vagyok csúnya (bár ha ezzel lett volna gond, gondolom, kapcsolataim se nagyon lettek volna), vékony, sportos a testalkatom, ízlésesen öltözködöm, ápolt vagyok. Lehet, h ez kevés infó a kérdés megválaszolásához, de ha tudtok támpontokat mondani, hogy milyen szempont lehet még fontos ebben, válaszolok. Privát üzeneteket nem kérek!
2020. szept. 12. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán másra vágytak. Nekem is az exem elmondta, hogy mindenben tökéletes vagyok neki, hol voltam eddig az életéből, majd lett egy munkahely váltás, kevesebb együtt töltött idő, eltolt magától majd bejelentette, hogy másra vágyik. 🙂
2020. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű manapság a megfelelő párt megtalálni.

Leírásod alpjan pedig nem lehet megmondani az okokat, mert semmi konkrétumot nem írtál.

Egyszerűen csak nem találkoztál még azzal akivel kellene, ennyi.

2020. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!