Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket tolerálnátok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tolerálnátok jobban egy kapcsolatban: az alkoholiznust vagy a megcsalást, ha mindenképp valasztani kell?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel beszélgettünk erről, szerintük a megcsalás nagyobb bűn, szerintem meg az alkoholizmus. Előbbit megbocsájtanám, utóbbival nem bírnék együtt élni. Alkoholizmus alatt èrtem azt, mikor valaki naponta ragaszkodik bizonyos mennyiségű alkoholhoz, nem a hétvégi buliban való ivást. Megcsalás alatt nem álladó harmadikat, hanem egyszeri szexpartnert értek.

2020. szept. 13. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább egy herpesz mint egy alkoholizmustol szétrobbant máj látványa. Mem azt mondtam hogy boldog leszek ha megcsal, és tapsolni fogok hozzá... itt most választani kellett két rosst dolog kozul. Az alkoholizmus szerintem rosszabb. Ennyi
2020. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Megcsalást. Poliamór vagyok, nekem nem gond ha csalnak, ha a másik egészséges okból teszi.
2020. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalást.

Éltem alkoholistával, egy életre tönkre tett.

2020. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én az alkoholizmust tolerálnám. Ha mindenképpen választani kell.Éltem alkoholista mellett, aki megcsalt.
2020. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!