Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítanom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne a barátnőmmel mert hullik a haja?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, nagyjából 2 hónapja kezdett el kihullani a szép sűrű haja, mindenféle orvosnál járt, de nem találtak nála bajt. Azóta is folytatódik, teljesen magába fordult, senki nem tud vele mit kezdeni. Folyton csak zokog, nem akar menni sehova, az egyetemre sem akar bejárni ami most kezdődött neki... Sajnos nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy 10.000 ft-ot fizessünk hetente egy pszichológusnak.Próbáltunk minden csodaszert de semmi..

Ez a folytonos depresszió és szenvedés már rám is kihatással van, én segíteni szerettem volna neki, de nem tudok hogy. És úgy látom hogy ez az időszak sosem ér véget.



2020. szept. 14. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát az nagyon "szép", ha csak ennyi miatt szakítani akarsz vele. Fordítsd meg a helyzetet, te talán nem lennél kiborulva, ha a te hajad hullana csomókba? Volt egy teljes körű vérvételen? Ott általában ki szokott derülni. Hormonzavar, rossz fog, inzulinrezisztencia. Akármi lehet. De hogy ilyen miatt elhagyni. Hát megáll az eszem.
2020. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nővéremnek foltokban kihullott a haja, minden dokit végigjárt, semmit se találtak nála. Végül fodrász, vsgyis okleveles hajgyógyász tudott megoldást a problémára, most már szépen elkezdett neki visszanőni a haja. Nem tudom a reklámozás tiltott-e, így nem írok márkát, de ha írsz egy üzenetet, szívesen megosztom az infókat
2020. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!