Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint működhet a távkapcsolat? És ha igen, akkor meddig?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 6 éve vagyunk együtt, abból 1,5 évet együtt éltünk. Két hónappal ezelőtt elköltözött, kapott egy jobb lehetőséget. Utána akartam menni, arról volt szó, hogy amint tudok, megyek.

Nekem itt ajánlottak egy jó lehetőséget. Még mindig inkább őt választanám és a közelségét, de azért kíváncsi vagyok.

Általában heti 1 napot tudnánk találkozni, hétvégén. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat? Ha igen, akkor meddig?

Vagy ha vele tervezem az életem, akkor menjek inkább utána minél hamarabb?


34/F 26/N


2019. jan. 25. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész utána, akkor más fogja dugni!
2019. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, de hiába mész utána. Ő már egyszer otthagyott téged.
2019. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez mindenhogy rossz. Ha vele tervezed az életed, akkor nem jó a távkapcsolat, mert mindannyian tudjuk mihez vezet, ahogy írták előttem is. Másrészt ha vele tervezed az életed, akkor gyorsan gondold meg magad, mert ő neki nem okozott gondot nélküled tervezni és elköltözni. Ha nem vele tervezed az életed, akkor szintén értelmetlen a párkapcsolat. Dugúpajtinak jó lehetne még, de nem hiszem, hogy az 6 kapcsolat után menne érzelmek és fájdalom nélkül.
2019. jan. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy távkapcsolat szerintem alapból sem működik. Ti meg már túl idősek vagytok ehhez, inkább már normalizálni kéne a kapcsolatotokat, nem most kezdeni távba. Külön gond, ha 6 év együttlét, 1.5 év együttélés után kezdtek távkapcsolatba. A ti kapcsolatotok visszafele fejlődik, nem előre.
2019. jan. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!