Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek a pasimnál aludni, ha másnap suli! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

24 éves egyetemista lány vagyok, a pasim 24 éves és dolgozik. Nem élünk együtt.

Általában nála szoktam aludni, mert nálunk nem lehet(elég kicsi a lakás, szüleim nem pártolják, stb. nyilván, amíg velük élek, az ő szabályaik uralkodnak).

A probléma a következő: Valamiért, ha páromnál alszom, teljesen fáradtan kelek fel. Imádok vele aludni, de egyszerűen hulla vagyok aznap, ha ott alszom. Iskola miatt ez elég kellemetlen, mert használhatatlan vagyok aznap.

A másik: a párom húga iszonyatosan idegesít. Nagyon szeret engem a kislány, és bizalmasaként kezel, mindent megoszt velem, viszont nagyon tapad rám. Amint van 5 perc időm, míg a párom kimegy felhívja a tesóját, vagy valami, a kislány jön és elkezdi mondani nekem az életét. A kislány egy másik anyukától van, és elég nehéz sorsa volt, így nem akarom piszkálni, e tényleg totál rámakaszkodott.

A másik, hogy náluk nem érzem otthon magam. Imádom a pasim, de az nem az én házam. Nem az én hűtőm, nem az én kádam, semmi, és ez engem nagyon zavar. Főleg, hogy az övék is kis ház, és 4-en élnek benne, sorbanállás, tolongás, stb. Ha lemondom az együttalvást, volt már rá példa, hogy kiabált velem. Mondtam, hogy költözzünk össze, de még nem akar. Nekem viszont ez nem megy, és kivagyok. Péntek, szombat együtt alszunk, de hétköznap én nem szeretek, és ő ezért nagyon kivan.


2019. márc. 30. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Mi az hogy kiabál ha lemondod az ottalvást? Talán a tulajdona vagy, akinek ő parancsol? Szoktasd le magadról a pasid, mert ő a főnököd és irányítani akar! Neked is legyen akaratod és elvárásod! A testvére azért tapad rád mert úgy érzi neked elmondhat bármit és bízik benned. Ne bántsd. A fiúd kényelmi okból nem akar összeköltözni veled, jó vagy neki házra járva.
2019. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

biztosan olyan barátot szeretnél, akinek ha nemet mondasz kiabál veled?(és ez még a kapcs eleje)


ha igen, akkor aludhatnál nála pénteken, szombaton, amikor nincs másnap suli és ha megbeszéltek egy rendszert, talán működhetne.

2019. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó van egy olyan kapcsolatban, ahol a másik ráderőszakolja az akaratát és ordít veled, ha nem úgy ugrálsz ahogy ő fütyül? Ráadásul együtt élni se akar veled, csak egy üresfejű tyúk vagy számára, aki a mamahotelbe jár hozzá széttenni neki a lábát. Gyönyörű kapcsolat.
2019. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy neked kényelmetlen hétvégén nála aludni. Találkozni tudtok hétköznap is, de nem kell mindig együtt aludni.

Egyébként pedig az nekem is fura, hogy kiabál, ha nem alszol nála. Mi ő, kisgyerek? Másban is ilyen erőszakos?

2019. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tuti dobnám.
2019. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nőként nem tudsz elviselni egy kislányt??!!

Neked is lesz egyszer készülj fel rá mert a gyerekek ilyenek, nagyon sokat beszélnek és kíváncsiak !

2019. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!