Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nőt erre cserélnek majd le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt erre cserélnek majd le?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe a téma. https://www.youtube.com/watch?v=58WPqsRaX7s


Egyre élethűbb szexrobotok jönnek létre. Most még lehet, hogy durvának tűnik, de amilyen ütemben fejlődik a technológia, könnyen lehet, hogy 1-2 évtizeden belül olyan valóságos szexrobotokat fognak gyártani, ami már közel azt az élményt tudja nyújtani, mint egy valódi nő.

Mint azt tudjuk, a férfiak jelentős része legfőképpen szex miatt tart barátnőt. Sőt, sokan vannak, akik saját bevallásuk szerint a p.nci miatt hajlandóak csak elviselni a barátnőiket, és az ők igényeit teljesíteni.

Ha ezek a robotok a szex iránti vágyat sok férfi esetén teljesíteni tudják igazi nő helyett, akkor az azt jelenti, hogy több nő maradhat egyedül.

Lehet azt mondani, hogy robotot nők is vehetnek maguknak, de egy nő mást akar egy férfitól. Egy férfi egyedül is jól boldogul a világban, általában jobban keresnek, kiegyensúlyozott életvitelt tudnak folytatni és nő csak egy társ, sokaknak csak szextárs. Egy nő pedig általában sokkal több mást akar még a kapcsolatból, mint a szex. Egy jól kereső gazdag férfit, aki biztonságot nyújt, etc... ezt egy robot nem tudja megadni. Sőt, maga a robot is drága, amit meg kell venni. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a férfiak számára a nőket sokkal könnyebben helyettesíteni tud egy valóságos robot a szex iránti igényért, mint egy nő igényeit egy robot férfi.

Ha ez széles körben elterjed, márpedig van rá esély (sőt, egészen biztos, csak az a kérdés, hogy mikor), akkor jelentős mértékű változás is bekövetkezhet az úgynevezett "szexpiaci értékben". Tudom, nem ennyire materialista a világ és létezik még olyan, hogy érzelem, szerencsére, de ha széles körben elterjed, bizony kevesebb igény lesz a fiatal és szép nőkre, akik mostanában túl sokat várnak el a p.nciért cserébe, csak mert megtehetik, mert nagy rájuk a kereslet és nagy pozitív diszkriminációban részesülnek, ezért van az, hogy a 10-es skálán 5-ös nő is minimum 8-as férfit akar kapni és meg is kapja. Igaz, ez csak 30 éves kor alatt van így, utána megfordul.

Tudom, nagyon materialista megközelítés, nem ennyire lesarkított a világ, de van benne nagy részigazság.



2020. szept. 15. 18:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/162 anonim ***** válasza:
88%
Nem érted 29. Egyedül maradunk!!!. Össze fog érni az Ég meg a Föld a férfiak nem lesznek kíváncsiak ránk!!!! Brühühü Tiszta armageddon. Mi lesz velünk nélkülük, és a fő kérdés hogyan ütjük ki a nyeregből a próbababák millióit? Felfogtad?? 🙃🤧😭😩
2020. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/162 anonim ***** válasza:
84%

Jaj ne... most értettem meg. Akik eddig is szextárgynak nézték a nőket, azok... KIVONULNAK a "húspiacról"?!?! És CSAK azok a férfiak maradnak, akik embernek tartják a nőket? Ők lesznek az összes választék???


Ma nagyon fogok sírni a zuhany alatt. :(((((

2020. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/162 anonim ***** válasza:
12%

32. Te kis naív a pasik 90 %-a szextárgynak nézi a nőket, csak sokan becsicskulnak meg elviselik őket cserébe a punciért. De ha elterjednek a szexrobotok, már nem lesz ilyen gondjuk, hogy meg kell alázkodni.

És most menj sírdogálni a zuhany alá, és játszogass a zuhanyrózsával!

2020. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/162 anonim ***** válasza:
93%
Már most is létezik mindenféle műp*na meg műfarok, ettől függetlenül az emberek vágynak társra. Egy teljes alakú baba még sok szempontból jóval macerásabb és lelkileg is kényelmetlenebb, mint szerezni egy onahole-t, szóval nem tudom, mitől jönnek lázba.
2020. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/162 anonim ***** válasza:
80%

Hahahha, csak nehogy zárlatos legyen.


Harcolni a "megmaradt" férfiakért? Annyira nem fontos ám a hímneműek jelenléte, hogy harcolgassunk értük.

Az incelek tényleg azt hiszik, hogy férfi nélkül nem tud egy nő létezni?

2020. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/162 anonim ***** válasza:
82%

Állj, várj, kezdem érteni!

Az alfahím díszmajom úgy dönt, hogy a hús-vér insta maca helyett vesz egy szexrobotot. Így az insta maca szingli lesz, és elkezd harcolni az átlag alatti pasikért, hogy kiüsse a nyeregből Kasszás Erzsit, akivel eddig jobb híján beérte, mert rajta bárhol lehet p.nát hajtogatni!

2020. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/162 anonim ***** válasza:
85%
Cikupofa ez a kérdező. Azt hiszi, hogy antidepresszánsokat fogok szedni mert ő és a haverjai úgy döntenek, h prostik helyett robotokkal fognak izélni. Ez szerintem egyéni szoc problem. XD
2020. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/162 anonim ***** válasza:
88%
Még ha meg is tudják csinálni ezeket a robotokat, valószínűleg nagyon sokáig túl drágák lesznek egy átlagos embernek. Könnyebben el tudom képzelni, hogy a közeljövőben kitalálnak valami embert utánzó intelligenciát, ami nőt imitál és úgy viselkedik, mintha lennének érzelmei, aztán feltelepítik egy Google Home formájú eszközre.
2020. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/162 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy annyi pénzért amennyibe ezek kerülnek jó sok órát lehet prostinál tölteni. Az meg még is csak más azért :)
2020. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/162 anonim ***** válasza:
24%

Olvastam már erről pár éve.

Amúgy itt elviccelik az egészet, meg nagyképűen beadják, hogy "kinek kell ilyen férfi stb". Az igazság az, hogy ez komoly érvágás lesz, ha csak a férfiak 5-10%-a választ ilyen "barátnőt", amire elég nagy esély van, ha már most is választják mindenféle intelligencia nélkül és nem, nem csak gyík dagadt kockák hanem láttam már elég jó kondiban lévő, nem rosszképűnek mondott csávót is ilyen babával.


Előnye nyilván lenne a babának, tekintve hogy egyszeri kiadás így se ajándék nem kell neki se utazás így ergó 1-2 év alatt az árát jelenleg visszahozza. "Szex" is úgy van amikor a tulajdonos igényli és sosincs felesleges veszekedés. Még egy utolsó előny, hogy nem hagyja el a bábu.

Hátrány pedig, hogy nem valódi és nem élő.

Amúgy talán a plasztikszerelem c. filmben volt hasonló, ahol egy gyámolítatlan srác kreált magának egy ilyen babát. Hát nem tudom... egy részről mondhatnám hogy "szánalmas", de inkább sajnálatos az egész mindkét fél részéről mert nyilván aki ilyet csinál annak lelkileg valami baja van, viszont a másik oldalról én nem tudom elképzelni, hogy ha valaki képes ennyire SZERETNI egy életképtelen bábút annak a szeretetnek egy valódi nő ne tudna örülni.


Említették, hogy férfiből is lesz ilyen bábú és majd az is helyettesítés lesz. Igen ez lehet igaz, viszont az inkább a tökéletes AI és a precíziós mozgásokat egybeölelő baba lesz, ha lesz.

Nőknél általában fontos, hogy megosszák a gondolataikat illetve idézem a nőket "fontos, hogy a páromra fel tudjak nézni". Na már most egy robottal se a gondolatokat nem lehet megosztani érzelmi szinten legalábbis, valamint egy babára nem lehet felnézni. Valamint a "komplikált mozgások" amik mondjuk a szexben vannak, nem igazán lesznek megoldhatóak egy darabig még férfi részről, viszont az is igaz, hogy már ma is elérhető a férfipótló szexeszköz ami a vibrátor névre hallgat.


Utolsó gondolat.

Írták, hogyha a férfi csak a szex miatt van az asszonnyal stb.

Igen van amikor csökken a libidó. A miért nem válnak el kérdésre a válasz pedig mert rohadt szarul járnak. Minden ingó és ingatlan fele a házastársra kerül, akié a gyerek és ált. a nőé az maradhat a házban, emellé pedig lehet fizetni a gyerektartást, úgy hogy 2 hetente 1 hétvégét látja a gyereket.

Sokan inkább lenyelik a békát és maradnak házasok ezek miatt.

2020. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!