Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők akiknek szintén kövér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek szintén kövér a férjük írnának?Nektek bejön vagy csak elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Férjem sosem volt egy vékony alkat, de a karantén óta méginkább meghízott.Home Office és most egy hónap nyári szabadság után főleg. Mikor próbáltam viccesen jelezni neki,hogy fogynia kellene azzal védekezett ,hogy más nő büszke lenne rà,hogy ilyen szép derék embere van.

#kövér #Karantenhizas
2020. szept. 16. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Én imádom a dagimat! Óriási pocakkal... Hmmm én fülig szerelmes vagyok évek óta belé... Inkább csak az egészsége miatt aggódom... Hogy sokáig szerethessem....!

Ha nem szereted akkor lehet bármilyen alakja!

És nálad valószínűleg ez van, csak nem mondod ki!

2020. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szeretem igyis! De azért zavar.

Meg nem mindegy kinek mit takar a dagi. Ő 138kg ...

2020. szept. 16. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Mi számít kövérnek?! Ez elég relatív.


Férjem 85kg volt mikor összejöttünk (4éve). Most 100körül mozog (kb 175 magas)

Lett pocakja rendesen. De én imádom....

2020. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
1 es vagyok.. 160 volt amikor összejöttünk.. Most 140.. A sok szex fogyaszt..
2020. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 az szép :)
2020. szept. 16. 12:11
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Elkap az undor ha elképzelek egy kövér, izzadós, szőrös férfit..
2020. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Volt egyszer egy kövér pasim, mondjuk nem ennyire kövér, szerintem 90-100 kg körül lehetett, kb 170-es magassághoz. Nem is igazán az zavart, hogy kövér, azt tudtam akkor is, amik9r összejöttünk, és ennek ellenére vonzott. Ami engem nagyon hamar taszítani kezdett, az az volt, hogy MINDIG csatakosra izzadt. De mindig. Nyári hónapok voltak, egyszerűen nem volt olyan pillanat, hogy ne lett volna átizzadva a pólója elöl-hátul, mindenhol, a feje meg ne úszott volna a verejtékben. Szex közben meg inkább hagyjuk is... Értem, hogy nem tehet róla, de számomra ez undorító és taszító. És az az igazság, hogy ez a kövér emberekre jellemző, akinek ideális a súlya, annál nagyon ritka, hogy ennyire izzadós legyen. A barátok, haverok közt viszont van több túlsúlyos pasi, és mindegyik ilyen, úszik a saját izzadságában márciustól novemberig.

Szóval a kövérséggel még úgy voltam hogy nem tetszik, de el tudom fogadni, de ez az izzadás dolog nagyon undorító volt számomra.

32N

2020. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem védeni akarok senkit...


Dee úgy általanosítva van itt minden kövér izzad...


Konditeremben dolgoztam recepciósként, ezt meg tudnám cáfolni... az ilyen kákabelű, vaságyastól 50kg embereken van, hogy jobban folyik a víz.


Férjem 100kg körül van, ő sem izzad szinte...


(3as voltam)

2020. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze, lehet, hogy nem mind. Én viszont sajnos még nem igazán láttam ellenpéldát. Olyat igen, hogy egy vékony férfi is baromira izzad, de olyat, hogy egy kövér nem izzadós, még nem láttam. Ettől még persze létezhet, de szerintem sajnos nem az az általános.
2020. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Férjem nem az a nagyon kövér típus, de a hasa az van bőven. Házasságunk alatt szedte fel, nem zavart. Viszont utóbbi hónapokban felszedett még vagy 8 kilót. Most érte el azt a határt, hogy azt mondom, már sok. Mikor kérem, hogy fogyjon, mondja, rajta van az ügyön. Ami persze addig tart. Mondjuk ebben én is hibás vagyok, mert sokszor én csábítom el egy-egy jó kajálásra.

Mondjuk engem az alvás miatt zavar nagyon, hogy ennyire meghízott. Most már akárhogy fordul, hangzavarral jár az alvása, sokszor felébredek rá éjszaka.

2020. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!