Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzónak talál még a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak talál még a pasim?

Figyelt kérdés

A pasimmal màr több, mint 2 éve vagyunk együtt, egy éve együtt is élünk. Volt egy nehezebb időszakunk,és azóta nagyon lecsökkent az intimitàs. Csókolózni van, hogy hónapokig nem csókolózunk, főleg, ha én nem kérem, sexelni is heti 1x, vagy még akkor sem, azt is leginkàbb én kezdeményezem.

Nincs az átlagosnàl nehezebb időszakunk munkában. Szerintetek teljesen kihűlt a kapcsolat a részéről, vagy csak nem talàl már szexuàlisan vonzónak?

Felvetettem neki is, az ellenkezőjét állítja, de én nehezn tudom elhinni.

Szerintetek ez mennyire normàlis?


24/L



#szex #Initimitàs
2020. szept. 17. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy van gyakrabban szex, mint csók? Szex közben nem csókolóztok?


Na mindegy. Szerintem felejtős.

2020. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Hogyan tudhatunk mi érdemben választ adni arra, hogy a pasid vonzónak talál-e Téged?

Ha úgy látod, hogy elhidegültetek egymástól, akkor szakítsatok, de én nem mertem azt sem állítani, hogy elhidegültetek, de alighanem....

2020. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Első kérdés, változott rajtad valami külsőleg?
2020. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez, csak pasi vagyok. Igen, nem mondja de valamiért már nem vonzódik annyira. Nem akar megbántani valszeg.
2020. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Huszonévesen hónapokig nincs csók, szex meg heti 1x??? Okés, ha eltérő időrendben dolgoztok, hulla fáradtak vagytok még csak-csak megérti az ember az utóbbit, de az előbbit már nehezen. Mármint hogy az intimitást nélkülözi a kapcsolatotok.

Kihűlt a kapcsolatotok, érzelmileg ellaposodott. Ti nem pár vagytok hanem lakótársak, akik megszokásból együtt vannak. Raboljátok a másik idejét mindketten.

2020. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem anno ilyenkor kezdtek elválni a feleségeim. :)
2020. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Mennyire vagy elhízva?
2020. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ramos ökle ***** válasza:
77%

Az összes ismerősöm azt mondta, h miután összeköltözött a párjával, egy éven belül heti max. 1 szex lett és egyebek. :D

Nem mondom, h ideális eset, de gyakran fordul elő.

2020. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami eltört benne. Lehet, hogy visszahozható. De neki is akarnia kell tenni a kapcsolatotokért. Jót tesznek a közösen megélt új élmények. Egy kirándulás, megszállni kettesben valahol. 'Eg a kommunikáció... kell tudni kifejezni a egymásnak, hogy mitől látod vonzónak a másikat.
2020. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha egy férfi nem kezdeményez annak oka van. Valahol egészen máson járnak a gondolatai, nem rád koncentrál. szoktatok eljárni szórakozni? Kezdeményez bármit is vagy csak hazamegy és vegetál?

24 évesen nem lehet tartósan arra hivatkozni hogy fáradt, ez nem életszerű. Sajnos azt kell mondanom, hogy ezt a kapcsolatot eleresztette, a kérdés csak az miért nem lép ki belőle?

Mi takar az a kifejezés hogy nehezebb időszak? Ezt kifejthetnéd bővebben, mert ha volt egy félrelépés vagy megcsalás és azt próbáljátok rendbe hozni, akkor már sokkal tisztább lenne a kép.


43F

2020. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!