Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzónak talál még a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak talál még a pasim?

Figyelt kérdés

A pasimmal màr több, mint 2 éve vagyunk együtt, egy éve együtt is élünk. Volt egy nehezebb időszakunk,és azóta nagyon lecsökkent az intimitàs. Csókolózni van, hogy hónapokig nem csókolózunk, főleg, ha én nem kérem, sexelni is heti 1x, vagy még akkor sem, azt is leginkàbb én kezdeményezem.

Nincs az átlagosnàl nehezebb időszakunk munkában. Szerintetek teljesen kihűlt a kapcsolat a részéről, vagy csak nem talàl már szexuàlisan vonzónak?

Felvetettem neki is, az ellenkezőjét állítja, de én nehezn tudom elhinni.

Szerintetek ez mennyire normàlis?


24/L



#szex #Initimitàs
2020. szept. 17. 09:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat :)


Félrelépés nem volt, csak külső okok miatt nehezebb időszak mind a kettőnek, és ez a mi kapcsokatunkon is meglàtszott, de annak màr vége, szerencsére mind a ketten túl vagyunk rajta.


Nem vagyok elhízva, heti 2x sportolok :)


A külsőmön a megismerkedésünk óta max annyi, hogy megnövesztettem a hajam

2020. szept. 17. 15:01
 12/14 exronin ***** válasza:

Amíg úgy emlegeted őt, hogy pasi, addig ne gondolj a magad részéről se túl sokat ebbe az egészbe. Nekünk férfiaknak a pasi pont úgy esik, mint nektek a csaj. Kedvesem, párom, inkább ilyesmi.

A legtisztább módja, a dolog kiderítésének, ha vele beszéled meg.

2020. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Nálatok is ez történt, és kiüresedett a kapcsolat. Már csak a kényelem tartja melletted.
2020. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szex heti egyszer még nem is olyan rémes, de a csók hiánya miatt aggódnék. Volt olyan, hogy tanultam suliban majd otthon még 3-4 orán át folytattam és teljesen hulla voltam, de csókot úton útfélen adtam exemnek. Azt a dolgot nem szabad elfelejteni, hogy mindenki más, de szerintem nagy átlagban jót nem jelent a dolog.
2020. szept. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!