Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontok el? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tudom, ez filozófiai kérdés, de komolyan nem tudom, hogy miért vagyok ennyire szerencsétlen a párválasztásban. Soha nem volt hosszútávú kapcsolatom a mostani előtt, bármennyire szerettem volna, mert mindig rosszul választottam. Aztán végre találkoztam egy olyan emberrel, akivel komolyan tudtam tervezni a jövőt. Nem, nem egy tökéletes testű pénzes szépfiú, aki a külsősegekkel csábított el. Egy normális pasi, aki intelligens, érett, önálló, érzékeny stb. 9 hónapja vagyunk együtt. Nem mondom, hogy cukormazas volt a kezdetektől fogva, mert azért voltak nehézségeink, de mindig felulkerekedtunk ezeken. Most pár hete osszekoltoztunk és teljesen kifordult magából. Megjegyzéseket tesz rá, hogy mi az amit ő vásárolt, kaját, meg használati tárgyat, állandóan hangoztatja, hogy az ő lakásában vagyunk stb. Ami igaz, ő sokkal jobban áll anyagilag, idősebb is, jobban keres, sosem volt titok, hogy én kiszolgaltatottabb vagyok anyagilag, de nem is várom el, hogy ő tartson el. 9 hónap alatt egy övet, egy learazott 2000 Ft-os cipőt és két maszkot vett nekem, csak hogy erzekeltessem, hogy nem vetetek magamnak össze mindenfélét. Nyaralni is 1-2 hétvégére mentünk el, ahol én mindig próbáltam a legolcsobb lehetőségeket megtalalni és én is beleadtam. Egyébként rendszeresen főzök, mindennap van meleg étel az asztalon, segítek a takarításban stb. Erre ezt kapom. Nem értem, hogy mi történt, hogy miért változott így meg, de teljesen kiábrándultam belőle.

Legszivesebben minél hamarabb elkoltoznek, már elkezdtem új albérletet keresni, de nagyon vacakul vagyok. Nem értem, hogy mi a baj velem? Másoknak hogy sikerül hosszútávú kapcsolatot fenntartani? Vagy inkább az érdekelne, hogy hogyan érik el más nők, hogy tiszteljek őket? Vagy én vagyok túl érzékeny? Azt érzem, hogy nekem ez így nem kell. Inkább élek alberletben egy idegennel, de nem akarom, hogy állandóan az orrom alá dögöljek, hogy mennyivel kevesebb vagyok. Akkor inkább maradok egyedül.



2020. szept. 17. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem miért nem jön össze?"


ÉS ezt megkérdezik az emberek másoktól és maguktól is minden nap kb több 100 ezren....


És ők mind kedvesek normálisak és komoly kapcsolatra vágynak.


Szóval, hol is van akkor ez a sok sok tüneményes egyedülálló ember?

2020. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem állítom, hogy teljesen normális vagyok, megvannak a magam hülyeségei, de nem alazok meg másokat.
2020. szept. 17. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj , senki sem normális, mindenkinek van valami hülyesége.


És amúgy, ez hányadik kretén?

Azt mondják...2-3 kretén...hümm még belefér kifogtál pár hülyét....5-6 kretén...háát el kéne gondolkodni mit teszel rosszul.

2020. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10. szóval velem van a baj. Pedig annyira igyekszem, mindig próbálok a másik kedvére tenni. Lehet, hogy le kellene sz*rnom az egészet.
2020. szept. 17. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadat kell értékelned és elismerned jobban. A probléma (ami nem probléma) hogy az emberek mástól várják az elismerést, pedig ezt magadnak kell megadni apró lépésekben, nem a másik valóságához viszonyítani magad. Attól hogy neki ez a nézőpontja rólad, nem téged lát, hanem amit ő kivetít te rólad, és alkotott egy képet, definiált hogy ki vagy. Pedig te ennél több vagy, nem a pénzed, nem a lakásod és még csak nem is a munkád vagy. Viszont attól hogy elismered hogy ő egy bunkó f*sz vagy versengő ember, attól még nem vagy rossz hanem látod amit látsz és ne próbáld meg magad elbutítani azzal hogy nem hallgatsz az intuíciódra akármennyire kényelmetlen mert valószínűleg van ott valami amit előbb-utóbb meg kell tenned,lépned.

Ami neked igaz az neked könnyű.

Ami neked nem igaz, az nehéz. (és a könnyű is lehet "nehézkes" de ilyenkor egy megkönnyebülés lesz benned hogy igen, arra kell menned). Szóval jobban merj magadban bízni, hibázni akkorát nem tudsz. :) 23/F

2020. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy túlságosan odaadó vagy. Nem kell mindent megcsinálni, nem kell teljesen feladni magad a másikért. Pont tegnap rakta fel Almási Kitti a legújabb vlogjat "Képes vagy feladni magad, azért, hogy másoknak megfelelj" címmel. Nagyon tanulságos. Többször hallgasd meg, talán pont neked szól. De a többi vlogja is tanulságos, ha vevő vagy rá.
2020. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jah lehet, hogy az is baj....


Máshogy, máshol, másokat, más környezetben, máshogy cselekedve mint eddig.

2020. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
En is így vagyok. Szarok a férfiakra . Egyik se jó semmire,csak arra. Mostantól egyik se érdekel. Jókat flörtölök velük,megdugatom velük magam,majd szó nélkül lelépek . Ennyit érdemelnek
2020. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:

1-es: Pontosan az ilyen gyűlölködő gyökér vegyes nyomorékok teszik tönkre a teljes világot - az ostobaságukkal. Mert te aztán tudod, hogy ki milyen... Sz**házi... Kezdem sejteni, hogy frankón nem vagy nő, csak egy arctalan, gerinctelen férfiszerű képződmény, aki itt kelti a hangulatot. F***ikám, hiába próbálod magad nőnek kiadni, mind tudjuk, hogy csak egy kétségbeesett agresszív kismalac vagy, aki a nőket okolja minden életében elszenvedett sérelméért. :)))


Kérdező: Semmit nem rontasz el. Sajnos kifogtál egy igazi világi tahót. Fel a fejjel! :)))

2020. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!