Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egy hangos szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy hangos szó sincs köztem és a párom között mégis bizonytalan vagyok az összeköltözésben?

Figyelt kérdés

1,5 éve harmonikus ragaszkodó párkapcsolatban élek a párommal, de még nem költöztünk össze. Viszont 2021 februárjában adná magát a lehetőség mert végzek az egyetemmel és kollégiumban már nem maradhatok. Mégis bizonytalan vagyok, hogy tényleg működne-e.

Mindent megbeszélünk és őszinte szeretet van köztünk. Mégis kételkedem, hogy vajon napi szinten együttélve is fennmaradna-e ezen harmónia.

Viszont ha most azt mondom, hogy ne akkor jogos a kérdés, hogy akkor mikor. Nem tudom megindokolni.


Pedig mindketten dolgozunk jelenleg is, tehát stabil az anyagi helyzetünk és egyezik az értékrendünk és az életlátásunk.


Mit tegyek szerintetek? Hogyan oldjam fel ezt a kételyt?



2020. szept. 17. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy költözz vele össze. Ha mégsem működtök, jobb, ha mihamarabb kiderül.
2020. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Kislány, ha én semmit nem csináltam volna meg az életben, amitől féltem, még most 32 évesen is a gyerekszobámban ülnék anyukám nyakán. Néha fejest kell ugrani a semmibe és remélni, hogy puhára esel.
2020. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem érzem jobban magam ezektől a kommentektől.

Ha egyedül maradok akkor nem fogom tudni fizetni az albérletet. Tehát anyagi csödöt jelentene számomra

2020. szept. 17. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Akkor olyan lakást vegyetek ki, ami nem 1 szobás, tudsz lakotarsat keresni. Vagy ott marad ő, és te költözöl el.

Az élet nem így működik, hogy te nem érzed magad jobban a kommentektől.


De mi lenne, ha akkor nem idegenektol kérnél tanácsot, hanem megbeszélnéd a pároddal, mi lenne a legjobb?


(amúgy ha 1 év múlva koltoztok össze, utána nem kerulnel szorulz helyzetbe, vagy mi? 😅)


Btw, ha ennyire félsz attól, hogy szétmentek, azon még nem gondolkoztal, hogy mi van, ha a téma aktualitását veszti, mert együtt sem maradtok januárig?


Bocs, de negatív hozzaallashoz úgy tűnik, negatív komment kell.

2020. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem költöznèk, ha nem lennèk biztos.
2020. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka van, hogy ezt érzed. Nem kell ahhoz veszekedni. Ha nem akarsz, ne költözz vele össze. A lakhatást máshogy is meg lehet oldani...
2020. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!