Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ez egy irtó kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez egy irtó kínos dolog de van valakinek trükkje arra, hogy a szellentés ne legyen olyan hangos?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyok a párommal és sokat nyaralunk/alszunk együtt, és gyakran van, hogy elmegyek wc-re és esetleg űrítés előtt hangosan szellentenem kell, de a párom undorodik ettől, szóval valakinek van valami trükkje, hogy ne hallatszódjon ki? (a tv, zene bekapcsolása elég feltűnő lenne) Idióta trollokat tiltom.

2018. máj. 8. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyenkor leülök és halkan, apránként engedem ki, hogy ne hallja, esetleg tartok oda vécépapírt, hogy halkabb legyen. Sajnos ennél többet nem tudok mondani. Ez valóban kínos téma.
2018. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg köhögj közben. #1-es válaszoló
2018. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A párodat kérdezd, akkor ő biztos az orrán engedi ki. Nem trollkodom, komolyan, ez egy természetes emberi dolog, ha hangos, hát hangos.
2018. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

stadalax


attól jönni fog minden, mint a niagara, fingás nélkül.


ha az anyagcseréd rendben, a székrlés nem társul puffadással, mert a gázokat azok képezik.

amúgy kérdésedet olvasva, ilyenkor duplán örülök, h. egyedül élek, és akkorákat szarhatok, amekkorákat tetszik.


egyél sok rostosat és fogyassz sok folyadékot, mozogj rendszeresen.

2018. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én megnyitottam mindig a csapot, vagy amikor jött, akkor lehúztam vele együtt a wc-t. Amúgy ez egy természetes dolog és nem előtte csinálod, most miért akad ki, ő nem fingik soha?
2018. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1%
Szerinted a parafa dugót mire találták fel? 😂 Na jó, komolyan: holland kemence!
2018. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
A cipő surrogtatása a dolog közben is tompító hatású tud lenni.
2018. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Olyan pozicióba kell kerülni, hogy a luk minél akadálymentesebb, tágasabb legyen. Tehát ne érjenek össze a farpofák, ne szorítsd össze az ánuszod. Ha nagy a lyuk, akkor nem "sűvít" ki.

Ennyi "tapasztalatom" van a témában.


N

2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Szethuzod a farpofaidat kozben.Szinte nincs hangja.Ennyi.
2018. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem csak a páromnál, hanem senki füle hallatára nem szeretek hangosan szellenteni, még otthon a szüleimnél sem. Az #1 válaszolóban magamra ismertemxD én is mindig wc papírt tartok oda, így semmi sem hallatszik.
2018. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!