Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elment buliba és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elment buliba és a semmiből írta, hogy mennyire szeret... valami rosszat csinált?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem nagyon szokta mondani (főleg írni), elég ritkán mondjuk egymásnak, hogy szeretlek... ezért is volt fura.

Egy haverjával (srác) mentek.


Ti mit gondolnátok?

21L


2020. szept. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak részeg :)
2020. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ivott már egy kicsit, ne aggódj.
2020. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor barátnőm elmegy buliban folyamatosan írkál, részeg hangüziket küld mennyire szeret stb...


Majd másnak nevetve átbeszéljük hogyan próbáltak ráhajtani, esetleg vissza hallgatunk pár hangüzenetet ami neki annyira már másnap nem tetszik.


Szerintem teljesen normális. Nem csal meg. (Vagyis lehet, de ez nem utal rá)

2020. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is ilyen voltam. Ritkán mondtam, de ha haverokkal elmentünk iszogatni, nyilván szóbajött a kapcsolat és mindig írtam valami alkoholgőzös, akkor jajj de romantikusnak tűnő szerelmi vallomást.
2020. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nektek tényleg semmi nem jó? XD
2020. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az enyém iddogál mindig hatványozottan érzelgősebb a szokottnál. Ilyenkor belefulladok a romantikába. :-)
2020. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!