Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többsége hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége hogyan viseli az akaratos, semmiből nem engedő nőket?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokra a férfiakra lennék kíváncsi, akik alapvetően maguk is a makacsabb embertípusba tartoznak. Volt már veletek olyan, hogy egy szörnyen akaratos nőbe szerettetek bele, így hajlandóak voltatok lemondani azokról a dolgokról, amiket ti szerettetek volna, csak hogy a nő elégedett legyen? Le lehet élni úgy egy életet, hogy folyton a nő diktál? Mit csináljatok, hova menjetek, de akár az olyan nagy élethelyzetekre is lehet gondolni, hogy pl. mikor költözzetek össze, mikor jöjjön a gyerek, stb. Vagy a lila köd elszállásával a férfiak is elkezdenek nemet mondani? Köszi a válaszokat.

2018. máj. 21. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Bele se szeretnék egy ilyen nőbe. Nálam a szerelem hosszabb ismeretség után alakul ki, és ha valaki ilyen akaratos, az már az ismerkedés alatt kiderül.
2018. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van aki tűri van aki nem. Es van olyan aki belemegy de a kapcsolat soran nem enged mindent ha pedig a nő nem hajlando makacssagabol engedi neha akkor feszültség lehet hosszútávon es szetvalnak.
2018. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Az ilyen nő kell a fenének.
2018. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
engedi=engedni
2018. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Makacs vagyok én is, viszont a párkapcsolat sokszor a kompromisszumról szól. Nem tudnám elviselni, ha mindig csak a saját akaratát próbálná rám erőltetni.
2018. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
37%

Nah akkor tisztazzunk egy dolgot. Beleszeretni, azt jelenti, hogy belsoleg amit kepvisel, az megegyezik azzal, amit en is kepviselek.

Egy akaratos nobe nem fogok tudni beleszeretni. Persze a szenvedely es az osztonok szintjen lehet vonzalom de azt ne keverjuk mar a szerelemmel. Valoszinu, egy masik hasonloan gondolkodo ferfi is igy erez.

2018. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem érdekelnek, úgyis szívnék mellette.
2018. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan 500 kilométerről, tökéletesen elviselném. Együttlakás, szóba sem jöhetne. Egy kapcsolat, nagyon nem erről szól.
2018. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kövök össze ilyennel


Násrészt tanítgatom őket, és a háttérbőlbirányítok.

Tehát megértetem vele, hogy neki szüksége van arra, hogy figyelemmel legyen másokra, és néh azért engedem, hogy azt higgyék nyertek, pedig valójában pont azt csináltta, amit akartam.

2018. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mikeXxX ***** válasza:
Amiről te beszélsz az a papucs kategória na nem köszi férfi vagyok 😊 .
2018. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!