Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít ez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez vagy csak egy felejtés akart lenni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, elköltöztem és az nap lefeküdt mással. Előtte 1 nappal ismerkedtek össze. Megcsalás vagy nem,mivel már szakítottunk ? Igen v nem? Negativ kommentet most ne.
2020. szept. 19. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Èn is pont így gondolom, mint a #10, nem megcsalás, de igencsak gyomorforgató. Más lenne, ha hosszabb "szünet" alatt következik be, de hogy egyből kellett neki más, ez is nagyon gáz.
2020. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Jajjj Ross!
2020. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem megcsalàs. De nem tudnèk együtt lenni vele ismèt. Arra gondolnèk hogy egy nap és màr a másik faszàt szopta.
2020. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoval agogy hogy kiteszed a labad az àgybol, szamithatsz erre, hogy az nem marad üresen :D
2020. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás mert szakítottatok, szóval nem lehet az. Ha még kapcsolatban van lánnyal lehet nem is csak felejtésnek szánta, ha már nincsenek is együtt csak felejteni akart.
2020. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elég hülye volt, hogy elmondta.

Szerintem is lehet ilyen önértékelési izé, de nekem valahogy nem ez volna az első dolgom.

Mennyi időt éltek együtt?

2020. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#13, honnan gondolod, hogy buzzancs?
2020. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!