Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan dolgoznátok fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgoznátok fel? Mit tennétek a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Előre bocsánat, de hosszú lesz. 5 éve komoly párkapcsolatban élek. Az eleje meseszerű volt, talán én kicsit jobban odavoltam érte, mint ő értem, de részéről is megvolt a szerelem. Aztán valahogy részemről kezdett oszlani a rózsaszín köd, és benne vált mélyebbé az érzés. Tudtam én mindig, hogy szeretem és ő a társam, de valahogy elhanyagoltam. Nem törődtem eleget vele, nem éreztettem vele, hogy szeretem. A szex is egyre kevesebb volt, a veszekedés viszont egyre több. Ő úgy mondta, úgy élünk együtt, mint a "haverok". És mindig mondta, ha tényleg szeretem, törődjek vele többet, mert nem lesz jó vége. Néha utalt arra, hogy máshol fogja keresni, amit tőlem nem kap meg. Én erre csak legyintettem, mert tudtam, hogy odavan értem, és talán kimondatlanul is azt hittem, minden jó így, és nem is hanyagolom el, csak felfújja. Aztán egyre rosszabb lett, és észre sem vettem, de már ő sem rajongott úgy értem. Egyik nap azt mondta, nincs már így értelme együtt maradni, mert nem igazi a kapcsolatunk. Sejtettem, hogy valami komoly baj van. Egy 3. félre gyanakodtam, de azt mondta, nincs 3., csak nem bírja elviselni, hogy nem foglalkozom vele. Megbeszéltük, hogy újrakezdjük, és én is jobban odafigyelek rá. Pár hét múlva lebukott, mert mégiscsak gyanakodtam, és amikor belépve maradt facebook-on elolvastam a legjobb barátnőjével való levelezését. Ledöbbentem. Kiderült belőle, hogy az egyik munkatársával megcsalt, akiről úgy tudtam, csak munkatársak/haverok. Szex nem történt közöttük, csupán egy randi volt és csók. Rájöttek, hogy párkapcsolat nem működne közöttük, mert nagyon mások, de szexkapcsolatot akartak egymással (közben én még képben voltam). Végül nem szexeltek mégsem, közben meg én rájöttem a dologra. Nagyon berágtam, végül párommal megbeszéltük, hogy együtt maradunk, mert még mindig szeretjük egymást. Rájöttem, hogy tényleg elhanyagoltam, és részben ezért történhetett, ami volt, mert ha mindig odafigyelek rá, esély sem lett volna rá, hogy felfigyeljen a munkatársára. Ezt ő is megerősítette. Kértem, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot teljesen, de azt mondta ilyet ne kérjek, mert ő egy barát neki, soha nem fog semmi történni köztük, de mint embert nem akarja elveszíteni. Tudom, baromnak tűnök, de belementem. Párom tartja a játékszabályokat, mert ő nem keresi a srácot, amikor a srác ír neki válaszol, de megmutatja nekem, elolvastam, láttam, hogy tényleg csak baráti beszélgetés volt. Időközben a munkahelyet bezárták, és munkanélküliek lettek, így nincs köztük a kísértés sem, mivel nem dolgoznak már egy helyen, nem is találkoznak. Én viszont nehezen tudom ezt az egészet feldolgozni. Nagyon szeretem a párom, annak ellenére amit tett. És tudom, én is oka voltam a megcsalásnak. Azt is látom/tudom, hogy többet nem tenné. AZóta maximálisan odafigyelek rá, minden rendben köztünk, szexuális, és párkapcsolati téren is. Látszólag megjavult minden. Azonban nekem nem nagyon megy a történtek felejtése. És piszkálja a csőröm, hogy nem szakította meg a sráccal a kapcsolatot. Még akkor is, ha csak nagy ritkán beszélnek barátilag, és fizikailag nem találkoznak. Nem tudom mitévő legyek. Nem akarom a párom elveszíteni, mert minden múltbéli esemény ellenére, még mindig vele tudom csak elképzelni a jövőm. 2 gyönyörű gyerekünk is van. Ti mit tennétek? Tanácsok? Mégegyszer bocsi, hogy ilyen kisregényt írtam.


29/F



2015. szept. 15. 12:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%

szóval a csajod mással akart kettyingetni? mi a kérdés?

igen barom vagy, bocs.

azért nem szakította meg, mert talonban tartja, ha veled nem megy, akkor megy oda majd dugni. ennyi. nem kell túlbonyolítani.


te észrevetted a hibáid, dolgozol rajta. de ha mindig azon jár az agyad hogy mit művel akkor semmi értelme.

bár én tutita kipenderítettem volna mikor a csávóval erről beszélgetett!

2015. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1-es: igen én is ettől tartok, hogy talonban tartja... Bár azt mondja, csak barátilag tekint már rá, azért ezt nehéz elhinni.


Első reakcióm nekem is az volt, hogy csomagolok és elköltözöm. De aztán átgondoltam. Ha semmi okot nem adtam volna a megcsalásra, akkor meg is tettem volna. De mivel én is "hozzájárultam" valamilyen szinten, és még mindig szeretem Őt, emiatt akarom megjavítani, és nem eldobni a dolgot. Valakinek volt hasonló esete? Vagy az ismeretségében?

2015. szept. 15. 12:56
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

de te rájöttél, változtál

az lett volna a min. hogy a pasit törli az életéből

fordított esetben menne a hiszti

2015. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott. Ez az ami miatt motoszkál bennem a kisördög. Nagyon szeretem az a baj. Ha nem szeretném egyből szakítottam volna vele.
2015. szept. 15. 13:03
 5/25 anonim ***** válasza:
28%

Tökéletesen megértelek. Egy múltban elcsattant csók is bővel elég ahhoz, hogy az ember elveszítse a bizalmát, hát még ha már konkrétan a szexre készültek...

Azt még úgy, ahogy megértem, hogy a kollégájával nem tudta megszakítani a kapcsolatot teljesen, mivel talán egymásra vannak utalva, és ha megszakad a jóviszony (persze nem annyira jó!), akkor az a munkájukra is kihathat. De azok után, hogy már nem dolgoznak együtt, meg kellene szakítaniuk a kapcsolatot. A párodnak is kellene, hogy legyen ennyi esze, a kolléga meg lehetne korrektebb és megértőbb más életével kapcsolatban. Én megmondanám, hogy a történteken igyekszem túltenni magam, de a srácot pattintsa le. Nem kell szó nélkül eltűnnie, talán hatásosabb is, ha megírja neki, hogy miért nem tarthatják többé a kapcsolatot. Lehet akármilyen jó barát, a házastárs/élettárs fontosabb kell, hogy legyen. Egyszer velem is megszakította a kapcsolatot egy lányismerősöm, akivel csak levelezgettünk. A barátja féltékeny volt rám. Tökéletesen megértettem, jól lehet, én veszteségként éltem meg a dolgot. Így volt korrekt.

2015. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, hasonlóan gondolkodunk! Én is ezt kértem tőle, de nem akarja. Bár az igaz, hogy azóta egyszer beszéltek személyesen (akkor még munkahelyi eseményen), és szóban elmondta a srácnak, hogy kiderült ami volt köztük, és megbeszéltük, és velem marad, köztük nem lehet már semmi. Úgymond vette is a fickó a lapot, mert azóta csak egyszer-kétszer írt neki facebook-on (párom megmutatta, ahogy fentebb is írta), és csak ilyen témában, hogy neked mennyi lett az utolsó fizetésed vagy ilyesmi, tehát abszolút nem nyomult. De akkor is fura...
2015. szept. 15. 13:36
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

jaj elhiszed hogy nem beszélnek?

hívás?sms?viber?skype?email? nem csak FB van

és persze nem mutogatná, hogy "nézd nyomul"

2015. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem elhinni, hogy nem beszélnek. Ha igen, előbb-utóbb úgyis kiderül, ez is kiderült, ami volt. Igaz, akkor, ha úgy történne, már fel lennék szarvazva :( Mondom, ha nem szeretném, gondolkodás nélkül véget vetettem volna ennek. Nagyon gáz helyzet. Tényleg őszintének tűnik, amikor azt mondja, hogy befejezte vele. És azóta tényleg nem érzem már azt, hogy eltávolodott, mint amikor még együtt dolgoztak, és megcsalt. De az biztos, hogy a bogár most már benne csücsül a fülemben.
2015. szept. 15. 13:43
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, más a véleményem. Elrontottál valamit a kapcsolatban, ami ezt a lépést váltotta ki a barátnődnél. Aztán átgondoltad, próbálod helyrerakni a dolgokat, de közben nem bízol meg benne. Zavarja az önérzetedet, hogy megbartadt a baráti kapcsolat köztük. Fogadd el, hogy ez a "büntetés" az elhanyagolásáért és ne akard eldönteni helyette, hogy kivel barátkozzon. Ha tényleg renbe hoztátok a dolgaitokat, hidd el, egyre kevésbé fogja érdekelni az a harmadik. Szóval vesd be magad és bízz meg a barátnődben!
2015. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van!
2015. szept. 15. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!