Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el egy rosszlányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el egy rosszlányhoz vagy mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó és változatos a szexuális életünk, én mindenben benne vagyok (anál, bdsm, hármas, pisi, szerepjáték, játékszerek, extrém helyszínek stb.). Ő itthon egy tündér, mindig a kedvemben jár és besegít a házimunkába. Egyik nős barátja elment egy rosszlányhoz és telebeszélte a fejét, hogy neki milyen jó élmény volt. Azóta teljesen rá van kattanva az oldalra, több lánnyal telefonált, illetve üzeneteket váltottak, de konkrétan még senkihez nem jelentkezett be. Nekem ez nagyon megalázó, kérdeztem, hogy mit nem kap meg, mi hiányzik, de nem tudott rá válaszolni. Azt láttam, hogy nagyon csinos lányoknak írt, így gondoltam a súlyom lehet a gond (60 kg körül vagyok), elkezdtem figyelni az étkezésemre, fogytam is, de a probléma ugyanúgy fennáll. Bármilyen ötletért, tanácsért hálás vagyok, én már kezdtek ebbe a tehetetlensègbe beleőrülni.

2020. szept. 19. 16:21
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Akartam mindent önszántamból, egy dolog van, amit nem tennék meg, de az őt sem izgatja (kaki).
2020. szept. 19. 17:00
 22/45 anonim ***** válasza:
91%
Fix punci vagy de már nem érdekled. Kifelé kacsingat, sőt már teljesen átlépte azt a bizonyos határt. Más nőket hajt, te meg jó vagy csicskának. Ezek szerint csak te gondolod hogy olyan hiper szuper minden nálatok. A párod, aki hamarosan dobni fog egy új punci miatt, ő már nem gondolja hogy olyan jók vagytok együtt. Megalázott és semmibe vette az erzeseid és a kettotok kapcsolatat a jövőtöket
2020. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Akkor miért lep meg ajándékokkal, fárasztó nap végèn miért csókkal köszönt és masszíroz meg, miért akar a kedvemben járni, miért akar velem minden nap/másnap szexelni?? És még írhatnám a miérteket.
2020. szept. 19. 17:05
 24/45 anonim ***** válasza:
38%
Ezt egy pasi írta és kamu.
2020. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
93%

Talán így kompenzál...


Amúgy meg ha ennyire boldog vagy vele, ne írogass ide ilyen kérdéseket, hanem ,,élvezd" hogy mennyire elkényeztet ebben a csodás kapcsolatban. Néha félre dug, néha megaláz, de olyan jó ember... végtére is senki nem tökéletes, nem igaz?

2020. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
94%
Hármas és pisi....?? És az életben is megadsz neki mindent?? Te teljesen feladtad az egész személyiségedet, és semmi önbecsülésed nincs.. Nem attól leszel jó valakinek, hogy mindent megteszel neki önbizalom híján könyörgöm.. Merj már magadért kiállni, és ha kell NEM-et mondani dolgokra... ha valaki azért csal meg, mert nem akarod a farkát levenni a gyomrodig pl, akkor menjen a jó büdös p#ába, oda... mondjuk egy rosszlányéba, mert oda való.
2020. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
91%

23: ennél a típusnál ezek a dolgok valamiért nem függnek össze. Valahol szeret és ragaszkodik hozzád, de szexelni mással akar, mert veled már uncsi, veled már mindent kipróbált, most más kell. Persze azért meghúz minden nap, ha már ott vagy, de már hajtja a farka másfele. Tudom, hogy ez marha szar, mondom, én is megéltem, de ez az igazság.

19-es voltam

2020. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
57%
Gyenge hétvégi kamu. Ennél jobbat kérek vacsorára. :)
2020. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
58%
Kamu vagy sem, de ennek a pasinak több inger kell. Ez van amikor kapcsolatért cserébe egyesek kutyába is lemennek.
2020. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
A pisit csak fürdőkádban csináljuk, az ágyban nem tenném meg, nincs kedvem csak emiatt naponta lepedőt mosni. A hármas az èb kedvemért volt (+fiú), lánnyal is belemennék, de úgy nem akarja, hogy én nem szeretnék a lánnyal foglalkozni.
2020. szept. 19. 17:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!