Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el egy rosszlányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el egy rosszlányhoz vagy mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó és változatos a szexuális életünk, én mindenben benne vagyok (anál, bdsm, hármas, pisi, szerepjáték, játékszerek, extrém helyszínek stb.). Ő itthon egy tündér, mindig a kedvemben jár és besegít a házimunkába. Egyik nős barátja elment egy rosszlányhoz és telebeszélte a fejét, hogy neki milyen jó élmény volt. Azóta teljesen rá van kattanva az oldalra, több lánnyal telefonált, illetve üzeneteket váltottak, de konkrétan még senkihez nem jelentkezett be. Nekem ez nagyon megalázó, kérdeztem, hogy mit nem kap meg, mi hiányzik, de nem tudott rá válaszolni. Azt láttam, hogy nagyon csinos lányoknak írt, így gondoltam a súlyom lehet a gond (60 kg körül vagyok), elkezdtem figyelni az étkezésemre, fogytam is, de a probléma ugyanúgy fennáll. Bármilyen ötletért, tanácsért hálás vagyok, én már kezdtek ebbe a tehetetlensègbe beleőrülni.

2020. szept. 19. 16:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
14%
Ha ennyire jó a szex nem menne prostihoz ....de mindegy. Nem minden oké,ezt jobb ha tudod. Te meg ostoba vagy ha hagyod..!! Nálam kuka lenne ha elmenne!!
2020. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ha neked belefért, hogy más pasival is dugtál a szeme láttára, akkor milyen jogon tiltanád meg vagy zsarolnád meg azzal, hogy szakítasz, ha ő lefekszik egy másik nővel???
2020. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Senkit nem zsarolnék meg, őt sem, cdak nagyon rosszulesik, hogy a tudtomon kívül, titokban ilyez csinál. Őt kifejezetten izgatja, ha másik pasival lát és egyszerre kényeztetnek, ezt közösen beszéltük meg és pasit is közösen válaszottunk. Nem erőszakoskodtam vele, hogy ha nem megy bele, akkor szakítok.
2020. szept. 19. 17:55
 34/45 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem a súlyoddal van a baj.

Ezeket az extrém dolgokat te élvezed, vagy csak elviseled?


"Én tényleg mindent megadok neki az ágyban és az ágyon kívül is"

Tudod nem kell mindent minden áron megadni.

2020. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Nagyon élveztem mindent, olyat nem csinálnék, amit csak elviselnék. Nem erőfeszítés részemről ezeket megadni, mert engem is izgatnak.
2020. szept. 19. 18:11
 36/45 anonim ***** válasza:
0%

Ő csak szexre kellett.

Csak tárgy voltál. Ennyi

2020. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
56%

Ha te akartál +pasit akkor most mi a probléma? Ő is akár mással szexelni csak ő titokban akarta, izgalmasabb.

Megérdemlitek egymást.

Hagyd hogy kényeztessen továbbra is mert olyan szerelmes ez a pasi... 🤦‍♀️

2020. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
69%
Legyen nyitott kapcsolat
2020. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
74%
Kukázd a parasztot.
2020. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
41%
Dobd ki sztem!
2020. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!