Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el egy rosszlányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el egy rosszlányhoz vagy mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó és változatos a szexuális életünk, én mindenben benne vagyok (anál, bdsm, hármas, pisi, szerepjáték, játékszerek, extrém helyszínek stb.). Ő itthon egy tündér, mindig a kedvemben jár és besegít a házimunkába. Egyik nős barátja elment egy rosszlányhoz és telebeszélte a fejét, hogy neki milyen jó élmény volt. Azóta teljesen rá van kattanva az oldalra, több lánnyal telefonált, illetve üzeneteket váltottak, de konkrétan még senkihez nem jelentkezett be. Nekem ez nagyon megalázó, kérdeztem, hogy mit nem kap meg, mi hiányzik, de nem tudott rá válaszolni. Azt láttam, hogy nagyon csinos lányoknak írt, így gondoltam a súlyom lehet a gond (60 kg körül vagyok), elkezdtem figyelni az étkezésemre, fogytam is, de a probléma ugyanúgy fennáll. Bármilyen ötletért, tanácsért hálás vagyok, én már kezdtek ebbe a tehetetlensègbe beleőrülni.

2020. szept. 19. 16:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
91%
Basszus, milyen beteg emberek vannak. Kenjétek be egymást ürülékkel, attól biztosan hatalmas orgazmusotok lesz és fejlődni fog a szaglásotok is.
2020. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
70%

Jól beidomított magának. Ez egy önző ember aki jól kihasznál! És mi van ha elkap valami csúnya betegséget?

Én azt sem tűröm, hogy mással csevegjen...

2020. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

lehet hülyéskedik csak velük

próbálj fel valami jelmezt úgy várd haza ha ez se jön be neki hagyd ott van 1000 másik helyette

2020. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
17%
Nekem az nem természetes hogy egyáltalán nem feltèkeny ha mas pali kènyeztetett.Normális esetben féltékeny lenne kèrdezősködne .A leírtak alapjan én ezt igy gondolom .Nem keresgèlne rosszlanyokat magának főleg nem titokban .
2022. febr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Plussz nem èheztetted ki néha adni kell de néha meg hagyni a pasit hagy vagyakozzon.Ha minden vágyat kielègited akkor ne csodálkozz hogy mas nőket keresgél .Én is azt tudom tanácsolni hogy vegyél fel vmi szexi ruhát.Akkor majd kiderül hogy tèleg csak hūlyiti azokat a nőket .
2022. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!