Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt elvárhatja, vagy illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elvárhatja, vagy illene ajánlanom?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi elvitt engem kirandulni parszor, es lefekudtem vele, utána beugorhat hozzám mikor kedve szottyan és illene étellel kináljam?

Mert szólt nekem minap, hogy ő éhes és mi finom van nálam? Mondtam neki, hogy nem fogok neki fözöcskézni.

Egyen otthon. Nem sertödött meg. Én ezek után helyette mar nem fogadtam volna el semmit, de ö, ha feljön, és mégis odavetek neki valamit, elfogadja.

Azt mondja nem éhes, engem akar látni, de látom zaba sincs ellenére.

Elvárhatja ezek után, hogy nálam zabáljon?



#tartásnélküli
2020. szept. 20. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem menjél aludni.
2020. szept. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Undorító vagy.
2020. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
El.
2020. szept. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi? Lehet csak trollkodsz, de hátha nem, úgyhogy válaszolok.

Szedjük szét a kérdést. Nem várhatja el, hogy bármikor bejelentés nélkül felmenjen hozzád. Hacsaknem adtál neki kulcsot és mondtad, hogy megteheti.

Viszont, ha megbeszéltek egy talit, akkor egyrészről illik étellel kínálni, ha éhes, másrészről nem illetlenség elfogadni. Régebben itt picsogott egy csomó lány, hogy nem kap kaját a pasinál pedig éhes. Mindkét nemnek illik gondoskodni a másikról, a másik alapigényeiről.

Nekem eszembe se jutna, hogy nem kínálom étellel, főleg, ha én is már éhes vagyok. Viszont nem főzök minden alkalomra 3 fogasos díszvacsorát, van hogy csak hideget eszünk.

Ha egy csávó, mikor nála vagyok, nem kínál étellel, vízzel, nem mutatja meg magától, hogy merre van a mosdó (a legelején), az felejtős.

Ha mindezt ilyen hisztivel, undorral teszi, mint te, az is gáz.

Ha csak dugni jártok össze, és ezt ki is mondjátok, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy neked a szexkapcsolatba nem fér bele, hogy kaját is adsz. Aztán vagy elfogadja vagy nem. Ha pedig csóró vagy és nem telik még egy adag kajára, de kapcsolatot akarsz vele, akkor is légy őszinte. Vagy néha fogd magad és menj át hozzá te, így oszlanak a költségek is. Ha átmész hozzá és ő nem ad kaját, akkor nyilván kuka (viszont tegyük hozzá, hogyha kínál, ate edig elutasítod, az nem ugyanaz a szitu).

2020. szept. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

1.Tisztelettel bánik veled?(ha bejelentés nélkül beállít, az nem tisztelet)

2. Ő elvitt valaha étterembe vagy olyan helyre, ahol meghívott valamire?

3. Te voltál már nála, és ő megkínált?


Legelőször ezekre vàlaszolj magadnak szerintem.

Én szeretek sütni-főzni, akár pasinak is, DE nem akárkinek.

Minimum ő is el kellett, hogy vigyen étterembe, kellettek olyan gesztusok, erőfeszítések részéről, amikből úgy ítélem meg, hogy kiérdemelte a főzőcskét. De ha főzök, az sem úgy van, hogy ő elvárja, és kedve szerint toppan be hozzàm, hanem előre megbeszélt időpontban, és nem várja el, hogy főzzek, hanem én lepem meg, ő pedig hálás a gesztusért.

2020. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy jut be a lakásodba?
2020. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!