Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki hosszú távú kapcsolatban él, és a párja rosszul csókol?

Figyelt kérdés
12 és fél éves kapcsolatban vagyunk, jól élünk, szeretgeljuk, megertjuk egymást. Nekem 21 éves korom óta ő volt mindenben az első,csókban is, így nem volt osszehasonlitasi alapom,jó volt az elején. De évek során filmeket látva, kezdtem érezni, hogy valami nincs rendben, nem olyan mámorító,romantikus. Aztán kipróbáltam mással, és jobb volt, varazslatosabb,hozta az érzést.

2020. szept. 20. 07:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha rosszul csókol, megmondjátok neki?
2020. szept. 20. 07:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én rosszul csókolok és nem is szeretek.


GYK-s megoldás: hagyd ott és szakíts.


Az én megoldásom: tényleg ennyire fontos neked a csók? Nem lehet az, hogy nem tudod már értékelni azt amit a párod ad és belefáradtál az egészbe? Erőltessétek meg magatokat, hogy újra vágányra kerüljön a kapcsolat.

2020. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah és 10+ éves kapcsolatban vagyok.
2020. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyunk együtt, kb ő a 10. akivel csókolózok, vele a legrosszabb, nem is szeretem csinálni
2020. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: mi is csak szex előtt csokolozunk, egyébként puszikat adunk, olelkezunk. Nem kezdeményezi ő se a nyelves csókot. Ha meg csokolozunk, én próbálom, ahogy mással csinaltam, de nem veszi át azt a technikát és ritmus. Hogy legyen elképzelés: ő csak kitátja a száját és végig mereven tátva hagyja csók közben, a nyelve hegyével az én nyelvem hegyet simogatja. Sokszor szinte lustán benn felejti a nyelvét, nekem kell atnyulnom. Akikkel próbáltam, rendesen nyelvsimogatos, szájt nyitó-záros felfalos, de nem nyálas, érzéki csók volt velük.


Sajnos 12 év után, 34 évesen a 46 éves páromat nem taníthatom át, meg le is buknék ezzel, rajonne, hogy mással is csináltam.

2020. szept. 20. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb kapcsolatban vagyok mint te. Sose csókolt jól. Próbálom "tanítgatni", de reménytelen eset :)
2020. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!