Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti milyen sűrűn néztek bele a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

Kérlek a "ez nem normális, nem egészséges, felnőtt kapcsolatban bizalom" blabla jellegű válaszokat mellőzzétek most. Nekem párom sincs, tehát a kérdés nem rólam szól :D nővérem szokta mesélni, hogy ő nagyjából minden héten belenéz a férje telefonjába, mert kb. 1 évvel ezelőtt volt egy kis bizalom törés náluk (messengeren hónapokig beszélgetett egy lánnyal, akivel már néha átmentek flörtölésbe).

Kérdeztem miért nem szakít, szereti és próbál bízni benne, de mégis késztetést érez arra hogy minden héten átnézze a telefonját talál-e valamit.


Ez máshol is előfordul? Őszintén, aki csinálta / csinálja, az milyen sűrűn?


2020. szept. 21. 12:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy időszak amikor mindenféle "gyanús" beszélgetések és képek érkeztek, akkor kényszeresen hetente.

Manapság egyáltalán nem, mert ha volt is valami abbamaradt.

2020. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a barom, aki a saját, "nyilvános" telefonjával csajozik/pasizik?
2020. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
Soha. Ja, hogy ez a válasz nem elfogadható, és "hagyjuk"? :)
2020. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

#12


Sok ilyen barom van. Ezért is van sok lebukás.

Én anno 1x néztem bele a volt férjem telefonjába, gyanús volt, hogy otthon mindig kivolt kapcsolva. Àtlátszó volt a magyarázat is amit adott. Találtam is "érdekes" dolgokat, amik váláshoz vezettek.

2020. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ám amúgy hogy tud belenézni? Ismeri a kódját, vagy mi?

----

De amúgy maradjunk annyiban, ha nem lenne telefonzár meg biztonsági kód, egy csomó ember soha nem merné letenni, vagy "magára hagyni" a telefonját. Erről ennyit, bizalom ide vagy oda...

2020. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%

Az elején párszor csekkoltam a csajomat, hogy tudjam, megbízható-e.

Kiderült, hogy igen, azóta nem néztem bele.

2020. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan bele sosem néztem, vagyis nem turkáltam. Néha ránéztem, amikor éppen írt egy üzenetet vagy sms-t, amikor együtt voltunk, meg ha megkért rá, megnéztem az e-mailjeit. Nem vagyok egy bizalmatlan típus, nem is adott erre okot a párom, ezért nem is kutakodnék konkrétan.
2020. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
68%
Én belenéztem az övébe, miután az enyémet átkutatta egyszer. Sőt, gépemet is átnézte nagyon alaposan. Bár nem talált semmit, mert nem volt mit, azért néha csekkoltam az övét baszogatás gyantánt, hogy érezze, mit tett. Már szakítottam vele. Féltékeny f@sz.
2020. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
15%
Samsung teló, ujjlenyomattal védett biztonságos mappában van az összes pucér kép a csajokról, minden beszélgetés onnan megy, másik messenger/insta fiókból, ami a bizt. mappában kívül nem ad értesítést. belenézhet, soha nem fog találni semmit. ésszel csináljuk uraim.. :D
2020. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
81%

"19"

Attól függ mennyire ért a telefonokhoz. Az látszik ha a telefonon titkosított mappa van. A tartalmat nem tudja megnézni, csak megkérdezi mi van a telefonon amit nem láthat. amikor már magyarázkodsz onnantól már megbuktál!!!

2020. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!