Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti milyen sűrűn néztek bele a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

Kérlek a "ez nem normális, nem egészséges, felnőtt kapcsolatban bizalom" blabla jellegű válaszokat mellőzzétek most. Nekem párom sincs, tehát a kérdés nem rólam szól :D nővérem szokta mesélni, hogy ő nagyjából minden héten belenéz a férje telefonjába, mert kb. 1 évvel ezelőtt volt egy kis bizalom törés náluk (messengeren hónapokig beszélgetett egy lánnyal, akivel már néha átmentek flörtölésbe).

Kérdeztem miért nem szakít, szereti és próbál bízni benne, de mégis késztetést érez arra hogy minden héten átnézze a telefonját talál-e valamit.


Ez máshol is előfordul? Őszintén, aki csinálta / csinálja, az milyen sűrűn?


2020. szept. 21. 12:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem nézek bele mert idáig nem adott rá okot.
2020. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem néznék bele az engedélye nélkül és ő is tartja magát ehhez. ezt még a kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy meddig tart a provát szféra és tök jól működik. Korábban volt olyan partnerem aki mindenembe belenézett, telefonomba, a tárcámba, még a ruháimat is átnézte(nem a mosás miatt). A kocsimba hagyott parkolócetliket és megnézte, amikor megkérdeztem mit keres azonnal átváltott és azt mondta nem lényeges. Ha nem bízol a partneredbe akkor mi a fenének vagy vele, az a kapcsolat nem harmonikus.
2020. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is azokhoz szólt akik csinálták vagy csinálják.
2020. szept. 21. 12:46
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Kb. hetente belekukkantottam. Kiderült, ő is az enyémbe. Pár hónapon belül szakítottunk is… több év együttélés után.

Hiába nem akarod hallani, bizalom nélkül tényleg sz*rt se ér az egész. :)

2020. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#2-es, végig olvastad a leírást? Írtam, hogy nekem párom sincs és ezeket a sablon bizalom stb. szövegeket hanyagoljuk már, nem erről szól a kérdés.
2020. szept. 21. 12:46
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Soha.

Megcsalni telefon és internet nélkül is lehet.

2020. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Alkalmanként belenézek, de rendszertelenül, amikor eszembe jut. Ilyenkor átnézem alaposan. Adott rá okot már, de azóta még nem találtam semmit.
2020. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

De milyen választ akarsz hallani?

A nővéred is csak azért nézeget bele, mert sérült a bizalma.

Ahol erre nincs ok, ott nem tesznek ilyet, mire legyek kíváncsi, ha nem gyanús a viselkedése.

Semmi közöm a dolgaihoz.

2020. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.....

Aki hűtlen típus és nem most kezdi az ipart az nem a saját telefonján intézi a nő ügyeit. Ha a saját telefonját használja akkor tuti hogy a nők férfi néven futnak és olyan néven amiből több is van. Az összes SMS azonnal törli és sorolhatnám. Aki közösségi médián csajozik a kapcsolata mellett az egy amatőr. Több olyan ismerősöm is van aki ezt évek óta nyomja lebukás nélkül, csak be kell tartani bizonyos szabályokat. Azért lássuk be, aki reggel 7-kor elmegy otthonról és este 6-kor érkezik haza annak van lehetősége és ideje ezt megoldani. Tudok olyan esetről ahol a nő tett nyomkövető szoftvert a férje telefonjára aki tudott róla és nem is törölte le, csak másik telefont használt!! :)

2020. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Anno ha barátom telefonozott néztem néha párszor mit kinek ír, de az összes lányt ismertem akivel jóba van tehát külön így nem néztem meg.
2020. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!