Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti milyen sűrűn néztek bele a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

Kérlek a "ez nem normális, nem egészséges, felnőtt kapcsolatban bizalom" blabla jellegű válaszokat mellőzzétek most. Nekem párom sincs, tehát a kérdés nem rólam szól :D nővérem szokta mesélni, hogy ő nagyjából minden héten belenéz a férje telefonjába, mert kb. 1 évvel ezelőtt volt egy kis bizalom törés náluk (messengeren hónapokig beszélgetett egy lánnyal, akivel már néha átmentek flörtölésbe).

Kérdeztem miért nem szakít, szereti és próbál bízni benne, de mégis késztetést érez arra hogy minden héten átnézze a telefonját talál-e valamit.


Ez máshol is előfordul? Őszintén, aki csinálta / csinálja, az milyen sűrűn?


2020. szept. 21. 12:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nézek bele, ha rezeg a bizalom léce. Amúgy nem.
2020. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
40%
0, soha nem tartottam értelmesnek azt, aki ilyet csinál... Ez mindig azért történik, mert valaki féltékeny, az meg lelki eredtű probléma. Nem fbi ügynököt kellene játszani, hanem a valódi problémát kéne leküzdeni.
2020. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
8%
#20 nem látja a biztonságos mappát. Sem a telefonon ikonként, sem géprekötve. Nem bukok :)
2020. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem néztem még bele a férjem telefonjába és nem is tervezem.
2020. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
nem állítottam hogy látja, de ha kiírtja a memória tartalmat akkor bizony látszódni fog hogy mi foglalja a helyet. Ha mappa ráadásul nagy mert fényképek vannak benne akkor bolond lesz meg nem kérdezni.
2020. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
8%
Nem látszik a feladatkezelőben sem, nem mutatja futó alkalmazásként. Amugy nem is értem, 128gb alapméret, 512-es kártya van benne, miért nézné mennyi hely van a telefonomon? Ha a következő 2 évben mindennap 10 et fotózok sem telik be :D
2020. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, undorító vagy
2020. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Kb harom hetente, de csak annyit, h az egyik baratja, akivel volt egy konfliktusom szid-e.
2020. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
57%
Mivel egy lány ismerőse sincs az enyémeimen kívül, ezért nem igazán érdekel. Még régebben, amikor egyetemista volt, akkor beszélt lányokkal, mert ott kellett jegyzet meg minden más miatt, de akkor sem néztem bele. Nem takargatja, ha éppen előttem kezd el chatelni simán látom kinek ír, de túl unalmas volt idáig mind, szóval már ilyenkor se figyelem :D
2020. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Soha! S ez kölcsönös, ha bele akarna nézni akkor úgy érezném megingott a bizalom - inkább fejezzük be a kapcsolatot. Nincs kedvem a gyanú légkörében, állandó bizalmatlanság mérgében "hol voltál, mit csináltál, kivel beszélsz, mutasd meg..." stb. típusú kapcsolatban élni.

S nem nézek bele én sem. Ismerem a párom, belenézek a szemébe és kérdezek, nem kell hozzá telefont kutatni. Azért a párom, hogy olvassak az apró rezdüléseiből.

2020. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!