Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb ideje párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje párkapcsolatban élő férfiak, ti is ezt gondoljátok a csókolózásról, mint a barátom?

Figyelt kérdés
Nem szokott csak úgy spontán megcsókolni (nem szájrapuszi, hanem hosszú, nyelves csókra gondolok), ölelés, simogatás az van. Azt mondja, hogy neki egy nyelves csók felér egy előjátékkal, nagyon felizgul tőle és mikor nincs lehetőség a folytatásra, akkor nem szeretné ezt.

2020. szept. 21. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Indokkeresés.
2020. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyan nő vagyok, de én is úgy gondolom, ahogy a barátod. Nálunk is előjáték része a nyelves csók, ezt utoljára tiniként gondoltam másképp.
2020. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én szeretem csinálni. Bár tény, hogy felizgat a dolog... :D
2020. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Szintén nőként én sem szeretek nyelvest tolni csak úgy. Mi is szintén előjátékkor illetve ha berúgunk akkor azért ránk jön, mint a régi szép időkben mikor összejöttünk és ki sem szálltunk egymás szájából :D

Már nem is hiányzik nagyon, sokkal többet mondd számomra egy homlokpuszi vagy egy random simogatás mikor elmegyünk egymás mellett a lakásban.

22L

2020. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasim is felizgul tőle.
2020. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem így gondolom.

Én máskor is szoktam ilyet csinálni, igaz már nem annyiszor, mint 5 éve, a kapcsolat elején.

2020. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanakkor csinaljuk csak, mint a negyes :D vagy az ilyen szerelmesebb pillanatainknal. En szeretnem egy icipicivel tobb csokot, de mindig idegesito lenne.

22/L

2020. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy felizgul tőle az jó, az hogy nem akar csak úgy spontán csókot váltani már nem annyira... A többség nem így gondolja, de a pasid úgy tűnik nem a többséghez tartozik. Na és? Ha minden más klappol köztetek akkor ez legyen a legnagyobb hibája és biz' amikor csak lehet gyakoroljátok azt a csókot (meg ami utána következik :)
2020. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. ilyen különbségek, igénybeli eltérések is vannak a két nem között.
2020. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak rossz, hogy mikor megyünk valahova időre és nincs időnk szexelni, akkor nem kaphatom le, mert ő ettől nagyon felizgul és ha nem követi szex, az neki rossz. Én nagyon szívesen csókolóznék csak úgy.
2020. szept. 21. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!