Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint is fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint is fél egy új kapcsolattól? Bőven lejjebb

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel 2 hónapja kerülgetjük egymást!Az elején úgy nézett ki már sínen vagyunk,volt közös bulizás,sok találkozgatás!Aztán egyszer csak mint ha elvágták vna,találkoztunk,de se puszi,se semmi(testiség nem volt)!Arra is volt pl,h én őt,v ő küldött el engem!De még is folytatjuk mindig!Telefonom mden nap beszélünk,fél órákat,pedig szomszédok vunk!Azt mondja csak beszélgetünk,de akivel barátkozunk,sztem azt nem tapizzuk!Nem?Már az első találkozáskor elcsattant a csók!Van h "Rómeó és Júliázunk":D:D az ablakba,van h a ruháinkat hagyjuk a másiknál...meg ilyenek fordulnak elő,ha valami olyan történik,akkor magyarázatot ad rá,miközben én nem kérek,amik véleményem szerint már egy kapcsolatban szoktak megtörténni!2 éve volt a válása,az ex feleség,egy nálánál sokkal fiatalabbért hagyta el,és vitte a gyerekeit is!Ha jól tudom ő volt az első párja is,mert elég fiatalon házasodtak.
2010. aug. 7. 07:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem,h azóta nem volt neki komoly kapcsolata,sőt szinte se milyen,ezt az ő elmondása alapján tudom,meg hát ha lett vna,azt így mint szomszéd is láttam van!Egy nővel volt,és azt mondta,h ha ő határozottabb lett vna,akkor most nem lenne itt(annak a nőnek volt párja)...szóval nem értem az egész pasast:(Egyszer akar komoly kapcsolatot,egyszer nem,a szavaiból meg a viselkedéséből kivéve!Azért ilyen mert tart attól,h ismét csalódni fog?
2010. aug. 7. 07:54
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem azért viselkedik ilyen furán, mert fél a következő csalódástól.amit leírtál abból azt vettem le, hogy ti már úgy viselkedtek egymással, mint, ha együtt lennétek.De lehet, hogy a srác mikor már látja, hogy túl közel vagytok egymáshoz akkor elő ugrik neki az, hogy mi lehet akkor ha te is átvered és így megint távolabb áll tőled.Szval szerintem megkéne ezt vele bezsélni, hogy mi is van most köztetek.
2010. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla,el is mondtam neki h én már többet érzek mint barátság...aztán a napokba beszélgettünk vmiről(mellékes h mi volt a téma) és azt mondja h ne kombináljak,csak beszélgetünk,pedig viccelődésnek szántam,azt amit akkor mondtam:O A kor különbség se kicsi köztünk,meg hát az h szomszédok vagyunk már nem kis idő óta....
2010. aug. 7. 09:07
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha vmi gondja-baja van(legyen az bármi,de tényleg a munkahelyitől,az egészségéig),azt is nekem mondja el....
2010. aug. 7. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fél. Épp elég volt neki hogy csorbát ejtettek a férfiasságán, az asszony, aki az első szerelme volt, és biztos nagyon szerette, lelépett egy fiatalabb pasival , elveszítette a gyerekeit, akiket biztos nagyon szeret, és valahogy kiment a talaj a lába alól.

Te se bíznál senkiben ha ez történt volna veled!

Szerintem adj neki időt.

Ne várd el hogy azonnal a karjaidba omoljon és ostromozzon. Ha így lenne valószínűleg csak egy felejtős numerára kellenél.

De mivel óvatos, és még maga se tudja mit akar így türelmesnek kell lenned ha meg akarod szerezni magadnak.

Be kell bizonyítanod hogy te nem vagy, leszel olyan mint az exfelesége.

Meg kell értened a félelmeit, hisz bízik benned ha elmondja minden gondját baját.

Ha türelmes leszel és megértő, akkor tied a pasi!!!!

Sok sikert!

2010. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?És te mennyi idős vagy?

Kicsit még bizonytalan ez a pasas,gondolom a sok csalódás miatt,ha úgyérzed megéri,akkor ne add fel,de légy kicsit határozottabb és ne mindig menj bele a játékába!

2010. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 23 ő 36.
2010. aug. 9. 10:07
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Sztem beszlld meg vele, de ne hagyd, hogy elhülyéskedje.

2010. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla,és mondta h nem fog egyik napról a másikra mden változni,h majd beszélgetünk és alakul...csak azt nem értem h az elején ő diktált gyorsabb tempót,de aztán belassított,h miért azt nem tudom...
2010. aug. 9. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!