Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ennyire 1 kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire 1 kapcsolattól? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy egy picit visszahuzodóbb lány vagyok (18 éves) és nagyon vágyok már egy komoly kapcsolatra, de amint közel kerül hozzám egy fiu, ugy el is tolom maganmtól.. Mintha félnék kapcsolatba belemenni, vagy valakivel is összejönni..:S Miért lehet ez?
2011. nov. 1. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell érezned, hogy miért löksz el magadtól mindenkit. Én ilyet akkor éreztem, amikor nem vágytam komolyabb kapcsolatra. Amint megéreztem, hogy minden sínen van, beparáztam és "becsaptam az ajtót", mert tudtam, hogy nekem erre most nincs szükségem.

Nem mindegy az, hogy készen állsz egy kapcsolatra szívvel lélekkel és nyitott is vagy erre, vagy csak nyitott vagy rá, de igazán a lelked mélyén mégsem szeretnél lekötve lenni, évekig együtt lenni valakivel stb. Ez így furán hangzik, de egy kicsit magadba kell nézned, hogy még is mi lehet az oka.

Ha igazán szeretnél komolyabb kapcsolatot és találsz is hozzá megfelelő személyt, akkor nem menekülnél még is el az utolsó pillanatban.

2011. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mint ahogy az előbb is le írtad azért mert félsz a kapcsolattól fél attól hogy kihasználnak félsz attól hogy csalódnod kell
2011. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hullocsillag<3 válasza:
Nem lehet,hogy még nem volt komoly kapcsolatod és tartassz kicsit tőle? Esetleg attól,hogy megfelelsz-e vagy hogy tudnál-e valakinek olyat nyújtani,amiben jól érezné magát? Lehet,hogy nincs elég önbizalmad..ha valaki komolyan érdekel és eltudnál vele képzelni egy komoly kapcsolatot,akkor egy próbát megér nem? Aztán,ha esetleg nem olyan a dolog,ahogy elképzelted,akkor ki fog derülni..sztem ha már vágysz egy komoly kapcsolatra és valaki tényleg megfelelőnek látszik a dologra,ne utasítsd vissza..ha minden megvan..próbáld meg..persze ennek sok oka lehet,de valószínüleg a félelmednek oka van és a mai férfiak nagy része nem úgy viselkedik,ezért válogasd meg azt,hogy kivel mész bele ilyenbe..de ha valaki tényleg minden tekintetben jónak ígérkezik,ne szalaszd el,ha te is érzed,hogy jó lehet...
2011. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!