Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki szereti a másikat, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szereti a másikat, az szeret minél több időt eltölteni a párjával?

Figyelt kérdés

Van elvileg egy barátnőm, akivel két hete jöttem össze. De nagyon fura a kapcsolatunk, mivel napközbe kb. nem is beszélünk, hanem 2-3 naponta találkozunk, és akkor lefekszünk, és ennyi. Aztán mindenki megy a dolgára. De ez is úgy jön össze, hogy mindig én írok neki, és akkor ő jön át hozzám, tehát ő soha nem kezdeményez, nem is ír rám. Ha meg találkoztunk akkor is kb. csak én kielégítem őt, ő pedig sosem viszonozza. Plusz ha kettesbe vagyunk, akkor úgy beszél velem mint egy idiótával. (Minek jött ő ide, beszólogat, ha visszaszólok az meg nem tetszik neki... Aztán ezek után is ő mindig remegve alszik el a gyönyörtől a végén, ezt csak megjegyzem. Az már bejön neki...) Ha nem írnék neki, akkor kb. a kapcsolat is megszakadna köztünk. Eddig még nem akartam neki felhozni a dolgot, hátha észreveszi, hogy ez nem így működik. De nem, semmi.

Viszont közbe meg kezdem megunni, hogy kb. kihasználnak, szórakoznak az érzéseimmel és semmibe vesznek. Szerintem ő egyáltalán nem szeret engem, csak a személyes vibrátorának használ. Mi tévő legyek? Az a baj, hogy az elején, mikor megismertem, még tök normális, jó fej volt, és nagyom beleéltem magam, hogy végre lesz egy normális barátnőm. Erre tessék, 1 hete ő is megbolondult mellettem, és ez lett a vége... 23/F és 21/L



2020. szept. 24. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Miről szoktatok egyáltalán beszélni?
2020. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát amikor találkozunk, akkor kb. mindenről ami történt velünk. Kb. ennyit.
2020. szept. 25. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne nyúlj hozzá, csak elégítsen ki ő, utána meg kérdezd meg, hogy hogy képzeli a kapcsolatotokat.
2020. szept. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
2 hete vagytok együtt. Van olyan nő, aki nem kezdeményez még ebben az időszakban. De ha más az oka, akkor azt csak te tudod tőle megtudni, beszélj róla neki.
2020. szept. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

2hétből 2,3naponta.Az nagyjából 4,5 szört találkoztatok.

Kicsit korai lenne bármit levezetni ebből.

Vannak olyan időszakok,akár több hetesek is,amik nem képezik egy kapcsolat alapvető jellegét.Vizsgák,családi gondok,egészség ,munkahely,stb.


Várj még egy kicsit,és akkor lehet vmi konkrétabbat is látni.

2020. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem következőre mikor áthívod akkor direkt ne felüdj le vele, csak filmezzetek, beszélgessetek stb. Mondd neki, hogy fáradt vagy, akár sulizol, akár dolgozol. És figyeld meg arra mi a reakciója. :)
2020. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2 hét még nem kapcsolat!
2020. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!