Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Légyszi ne piszkáljon még jobban senki, mert így is teljesen magam alatt vagyok..

Röviden a sztori: barátommal kisebb nagyobb vitáink mindig vannak, nem térek ki rájuk, mert most nem ez a kérdésem, hogy azokat hogyan orvosoljuk egyébként pár vitaok (sokat játszik, nem áll ki mellettem a családja előtt, nem spórol abszolut stb)

Legutóbb is volt egy ksiebb összerezzenésünk, én elmondtam mi zavar, ő meg kiakadt, hogy minek akarom megváltoztatni, ő ilyen. én erre azt mondtam, h nem változtatni szeretnék rajta, mert szeretem, de pl. ha valaki nem spórol az elég gáz, és azt mondta akkor ő gáz ember.


Nem emiatt de felkelt és este 10- kor kitalálta, hogy hazamegy mert én csak ,,baszogatom", (nem élünk még együtt) marasztaltam, kiabáltunk. VÉgül itt aludt, de reggel elment annyival hogy szia, nem jelentkezett abszolut, másnap lett volna egy esemény amire mennünk kellett volna, este írtam neki mi legyen? Másnap írt hogy ő nem akar így menni, azt mondtam oké, amire azt válaszolta, hogy nekünk most idő kell...


Azóta eltelt egy hét, nem jelentkezett, ilyen sose volt 4 év alatt, hogy teljesen ,,elfelejtsen"


Már beletörődtem, hogy vége, de ha vége is akkor azt nem így kell lezárni, hanem a szemembe mondani, hogy részemről ennyi volt, nem? :/


Nagyon szar ez a tétlenség, gyomorgörcsöm van és várom, hogy jelentkezzen, hiszen ő kért időt, nem én...


Mit tegyek?


25N, 28F, 4 éve együtt, vagyis már külön szerintem...


2020. szept. 25. 07:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Most őszintén, minek vergődsz egy olyan kapcsolatban aminek semmi értelme!? Pakold össze a cuccait és dobj egy smst mikor viheti el amikor otthon vagy.

Nem kell vita, nem kell veszekedés egyszerűen zárd le.

Nem vagytok egy életszakaszban, láthatóan ő egy kisfiú aki nem akar semmiért felelősséget vállani.

Az a legborzasztóbb, hogy itt nem 16 éves tinikről beszélünk hanem 28 éves(!!) férfiról.

Most őszintén, tényleg ez a legjobb pasi aki körülötted volt?!

2020. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Pipongya gyenge pasi. Te meg egy határozott nő vagy. Ha gyerek kell, akkor ő jó lesz. Pénzed sose lesz (bár lehet a gyerek változtatna rajta, de egyáltalán nem biztos). Ha nem tekint partnernek, akkor meg pláne nem a te embered. Ha 4 év alatt addig nem jutottatok el, hogy egységesen tudjatok fellépni bizonyos kérdésekben, akkor ez nem egy jó kapcsolat. Ez változhat, mert minden változik, de nem biztos, hogy rá akarnék dobni 10-15 évet egy ilyen változásra.
2020. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tanácsolnál saját magadnak, ha kívülállóként olvasnád a kérdést?
2020. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy változni tud, ha lesz gyerek, akkor komolyabb lesz... De így nem ez jön le nekem.
2020. szept. 25. 08:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Juuuuujjjj! Nehogy gyereket szülj egy ilyen pasinak!!!

Eszedbe se jusson! Hatalmas nagy tévedés és kamu hogy a gyerek miatt változni fog.

Még egy erős stabil kapcsolatot is megvisel és felforgat egy gyerek, nehogy egy olyat amiben állandó vergődés van.

Ugye nem...!?

2020. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom tényleg, egyébként a vitákat leszámítva okés, csak ezek annyira kihatnak mindenre, hogy elbizonytalanít.
2020. szept. 25. 08:43
 7/19 Hellmano ***** válasza:
100%
Persze gyereket... hagyd már egyedül nevelhetnéd fel. Az időkérés sem így megy, hogy szó nélkül eltűnik valaki. Most azon élvezkedik, hogy tudja te bizonytalanságban otthon vergődsz és esz az ideg. Tudod mit mondok, ha visszasírná magát várd ki és utána te is "szívasd" meg és kérj időt, hogy most ő élje át ugyanazt, amit te most. Addig rendezd magad fejben, hogy már vége és nem fog fájni a dolog. Te is elnyomod ezt az idő cuccot és utána 2 hét múlva bejelented neki, hogy itt a vége és ennyi. Ha ő játszmázik, akkor te is tedd ezt. Mivel ez játszma az ő részéről most veled, ahelyett, hogy odaállna eléd és őszinte lenne. Valószínű ő már szakítani akar veled csak, majd rájön, hogy hiányzik a punci és akkor még visszaakarná sírni magát ekkor jösszte azzal, amit írtam és időt kérsz, ahogy azt ő tette , persze addig már zárd le magadban, hogy ennek vége és 2 hét után jelentsd be neki. Aki játszmázik az azt is érdemli viszonzásul!
2020. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Az én exem 30 évesen ugyanitt tart..


Megragadta a szemem, az a rész is, hogy nem élünk együtt.

Mi sem éltünk együtt.

Fáj vagy sem, de ilyen emberrel nem lehet jövőt tervezni. Komolytalan, gyerekes..

2020. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
a kuloneles a csajozas melegagya
2020. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8. azt kihagytam, hogy együtt éltünk kb egy évet, viszont amikor bejött a vírus akkor majdnem nem lett munkánk, és kitaláltam hogy költözzünk haza, külön, azt gondoltam h 1-2 hónap és mehetünk vissza dolgozni...
2020. szept. 25. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!