Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek hogy tetszetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek hogy tetszetek a párotoknak lányok?

Figyelt kérdés

Most a szeret úgy ahogy vagyok, meg a szeret a hibáimmal válasz nem érdekel.


Bnőm ugyanis azt mondta hogy kell randizni. Hiába vagyunk együtt 6éve. Nekem nem tetszik amilyen lett a teste amit mondtam neki mégse tesz semmit..


2020. szept. 25. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, te felhívtad rá a figyelmét, hogy nem jön be neked a külseje, mert nem így szerettél bele. Ülj le vele még egyszer, és beszélj vele erről, hogy neked a régi külseje tetszik, abba szerettél bele és így, ahogy most van, elveszik a varázs és nem tetszik, amit látsz. Ha nem változtat a továbbiakban, akkor a kapcsolatnak vége, mivel szexuálisan se tudsz hozzá vonzódni.


Én eleve mindig is adtam és adok is magamra. Nem lustulok el, nem hízok el, mint egy disznó. 7 és fél éve vagyunk együtt párommal, de állítom, hogy most még jobban nézek ki, mint elején, mivel azóta fogytam legalább 4 kg-t, izmosabb és formásabb is lettem és nagyon bejövök a páromnak.

Számára is nagyon fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód.

2020. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapból úgy ismert meg, hogy sose sminkeltem, a hajam csak 2-3 féleképpen hordtam, jó alakom volt, nem öltöztem nőiesen, de megvolt a saját stílusom.

Eltelt 10 év, a stílusom azóta se nagyon változott, azóta se sminkelek, a hajam csak hosszabb lett, nem híztam semmit, így az alakom is ugyanolyan. Ha néha felszalad 2-3 kiló, akkor azt még ott elkapom és leadom, nem várom meg, hogy elfajuljon a helyzet. Akkor is így tennék, ha nem lennénk együtt, ezeket magam miatt teszem. Még mindig tetszem neki.

2020. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lett a teste? Fejtsd ki!

Milyen volt előtte?

2020. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben semmit. Lehetőségeimhez és lustaságomhoz mérten próbálok mozogni, meg nem zabálni. Ápolom a bőröm, hajam. Szőrtelenítek ha épp van hozzá kedvem. Nem járok koszos ruhákban, fürdök, parfümöt és dezodort használok.

De ezeket magamért is megtenném.

2020. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt nem szakítást már vègre vele? Zavar, hogy megbízott, zavar, hogy nem úgy vásárol ahogy te mondod, zavar, hogy havi egy hètvègèt a szüleivel tölt, zavar, hogy nem úgy körmözik ahogy szerinted kellene, hogy nem takarít úgy, ahogy szerinted egy nőtől elvárható lenne stb stb. Minden zavar benne, ès napi szinten Öntöde magadból a kèrdèseket ide.

Van egyáltalán valami, bármi amivel elègedett vagy vele kapcsolatban? Minek vagy vele? Mièrt nem szakítást vègre? Csak távolodó az idejèt. Még a sajátodat is.

2020. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!