Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a szex számít egyedül?

Figyelt kérdés
Tény, nagyon keveset szexelünk, mert van egy nőgyógyászati betegségem, ami folyamatos hasi fájdalommal jár. Rosszul vagyok, folyamatosan görcsölök. Semmi kedvem a szexhez, mert az is fáj. És a férjem legnagyobb problémája, hogy nincs szex. N mert akkor legalább kapjam be, neki az is jó. Ha nincs kedvem hozzá, akkor is.
2020. szept. 26. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan hogy lettetek ti férj és feleség gyerekkel? Neten rendelted, vagy mi a szösz?


Egyébként nem "a férfiaknak" hanem A TE FÉRJEDNEK. Ezt pedig már TŐLE KELLENE MEGKÉRDEZNED!

2020. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Volt szex, szerettem is a szexet. Aztán elromlott a házasságunk. Most építjük újra. A betegségem pár éve tart, most talán már kiderül, mi bajom.

Nagy gond, hogy én estére olyan fáradt vagyok, hogy nem bírok ébren maradni. Ő meg reggel nem bír korán kelni.

2020. szept. 26. 12:08
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utolsó szex? Vagy oràl vagy kézzel amiben részt vettél?
2020. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A szex az a kapcsolat része. Ha nincs szex, az nem kapcsolat.


Intimitást kéne újraéleszteni egymás között. Lehet többször kéne csak kettesben kimozdulni, elmenni egy hétvégére, vagy akár csak egy napra. És elvárások nélkül belazulni egymás mellett az ágyban. Ha csak egy pipa, akkor csak egy pipa. Ha csak egy fagyi nyalás, akkor az. Ha csak dörgöli a falloszát hozzád, akkor annyi.


Spontaneitás, intimitás. Utóbbi nem egyenlő szexel, hanem az egymásra fordított minőségi idő, amikor a két ember lelke újra találkozik. Aminek része a szex.

2020. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#14 nem tudom hogy miért gondolják sokan azt, hogy a szex a minden. Az intimitást meg szerintem nem olyan egyszerű újraéleszteni, főleg nem 28 év után.
2020. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem csak a szex számít...

Annyira örülnék neki, ha éreztetné velem a párom, hogy szeret, fontos vagyok neki. De nem így van... Egy ideit próbálkoztam ezt vele megbeszélni, süket fülekre talált a dolog. Egy idő után egyre kevesebbett voltunk együtt, ezt is próbáltam megbeszélni, hogy egy férfi embernek vannak igényei. Sajnos ezzel se jutottam semmire.


Úgyhogy most egy ideje se szex, se beszélgetés, se közösdolgok...

Pedig jól esne...

2020. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!