Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csináljak?

Figyelt kérdés
A következő a történet.. találkozok egy nagyon szép nővel (majdnem elütöttem ) aki tudom hogy tökéletes lenne nekem na itt kezdődik a baj hogy gyakoltailag semmit sem tudtam róla..párkapcsolatba kezdtünk..komolyra fordul..gyakorlatilag várjuk a babánkat aki 3hónapos már. De a mai nap tudomásomra jutott sajnos (bocsánat a rasszista megnyilvánulásért de nem vagyok az) hogy egy igénytelen ápolatlan büdös roma emberrel folytatott szexuális tevékenységet autóban, temetőben, építés alatt lévő ingatlanban egy retkes matracon körülbelül 50 alkalommal..Mint kiderült mikor nem voltam itthon tőle kért nemrég egy fuvart amire elméletileg nem-et mondott az illető. A nőiessége igényessége és minden amit eddig gondoltam róla semmi lett.. Azt mondta szégyenli de mégis megcsinálta..nem tudok többet nőként rá gondolni, szexuálisan rá gondolni sem..véget szeretnék vetni ennek a kapcsolatnak. De ott egy közös babánk..tehetetlen vagyok nem tudok dönteni

2020. szept. 27. 02:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Próbáltam beleképzelni magam a helyzetedbe, és én a következőt csinálnám. Leülnék a hölggyel egy komoly beszélgetésre, és elmondanám neki, hogy: szeretem, a gyereket is, de komolyan megrendült a hitem a közös jövőnkben. Kap egy esélyt, mert egyet mindenki megérdemel. De ha mostantól fogva bármikor meglátom egy roma emberrel, vagy tudomásomra jut, hogy ilyennel beszélt, üzenetet váltott, akkor le is út-fel is út, mehet isten hírével. És akkor most ő bizonyítsa be, hogy mennyire szeret. ( Ha nagyon, akkor nem fog félrelépni. Ha meg félrelép, pláne egy irokézzel, akkor meg nem kell sajnálni, menjen, de ne is jöjjön vissza.)
2020. szept. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aludjál rá kettőt!
2020. szept. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Nem lehet beszélni vele azt mondja nem érdekli meg hogy leszarja stb. Nem akar a témáról beszélni inkább elmegy onnan.

2. Lehet igazad van

2020. szept. 27. 06:52
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha ilyen leszarom felfogása van, nem hiszem, hogy jó életed lenne mellette a továbbiakban. Én biztos elhagynám a helyedben, miután sikertelenül megpróbáltam vele beszélni.
2020. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez a meglátásom
2020. szept. 27. 07:17
 6/14 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem az illetőre hogy mégis mi volt ez..mindent tagadott még azt is amit a párom bevallott..az a helyzet hogy tegnap este a párom csinált egy másik facebookot és törölte is 20percre rá csak azt gondolja én erről nem tudok..valahogy meggyőzte hogy tagadjon. Sajnos másra nem tudok gondolni mint hogy szexuális együttlétet ajánlott fel a hallgatásáért
2020. szept. 27. 07:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még abban sem vagyok biztos, hogy te vagy az apa...

4-es vagyok

2020. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Az a vicces, hogy mikor elkezdted írni a kifejtést, még nem tudtad pontosan mit fogsz hazudni, ezért olyan kusza a megfogalmazás.
2020. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam összeszedni a dolgokat zavaros minden azért kusza nem kamu kérdés...
2020. szept. 27. 09:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Tuti nem te vagy a gyerek apja!
2020. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!