Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csináljak?

Figyelt kérdés
A következő a történet.. találkozok egy nagyon szép nővel (majdnem elütöttem ) aki tudom hogy tökéletes lenne nekem na itt kezdődik a baj hogy gyakoltailag semmit sem tudtam róla..párkapcsolatba kezdtünk..komolyra fordul..gyakorlatilag várjuk a babánkat aki 3hónapos már. De a mai nap tudomásomra jutott sajnos (bocsánat a rasszista megnyilvánulásért de nem vagyok az) hogy egy igénytelen ápolatlan büdös roma emberrel folytatott szexuális tevékenységet autóban, temetőben, építés alatt lévő ingatlanban egy retkes matracon körülbelül 50 alkalommal..Mint kiderült mikor nem voltam itthon tőle kért nemrég egy fuvart amire elméletileg nem-et mondott az illető. A nőiessége igényessége és minden amit eddig gondoltam róla semmi lett.. Azt mondta szégyenli de mégis megcsinálta..nem tudok többet nőként rá gondolni, szexuálisan rá gondolni sem..véget szeretnék vetni ennek a kapcsolatnak. De ott egy közös babánk..tehetetlen vagyok nem tudok dönteni

2020. szept. 27. 02:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogyha nem érdekli, hogy neked ez rosszul esik, vagy zavar, az nekem úgy jön le.h tojik magasról az érzéseidre... Meglehet próbálni megbeszélni, hátha változtat rajta, de én addig reménykedtem, hogy majd változni fog, míg végül becsúszott egy gyerek... Most itt vagyok lelkironcsként, időközben pánikbeteg lettem, és depressziós, annyira megviselt a dolog. Beszéltem neki erről is, hogy én belebetegedtem ebbe az egészbe. Természetesen az se érdekelte. Inkább nem szólt hozzám napokig utána meg úgy csinált mintha semmi se történt volna.
2020. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11es vagyok.


Tehát én ha visszatudnám pörgetni az időt ott hagynám a francba az egészet, inkább szenvednék fél évet, a szakítás miatt, minthogy évekig mellette szenvedjek egészen addig mig belebetegszek.

2020. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy három hónapos gyereket még el lehet vetetni. Hol volt a szemed,hogy nem tudtad, kivel fekszel le???
2020. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
11.-es nagyon sajnálom :/ 13-as igényes ápolt szép nő sosem feltételeztem ilyent. Kedden apasági teszt :)
2020. szept. 30. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!