Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme őszintének lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme őszintének lenni ha lesz.rja a véleményem?

Figyelt kérdés

Elmondtam hogy nem tetszik hogy így meghízott és nem hajlandó semmilyen ész érvet átgondolni és nem értem ő hogy nem érzi hogy megváltozott a teste mivel mindig nyöszörög hogy ez vagy az fáj..

Pedig emiatt főleg már intimitás sincs tehát érezhetné hogy vlmi nem jó..


2020. szept. 27. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért kell valakivel őszintének lenni, hogy az legyen utána, amit te akarsz.
2020. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké rendben. De ha már nem tesz ellene és érzi hogy a társa sem kívánja úgy akkor csak elgondolkodtat amit mond de őt nem.
2020. szept. 27. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen őszinte voltál és beszéltél vele, hogy elhagyod, ha nem áll neki lefogyni, akkor inkább hagyd el, hogy olyan párja lehessen, akinek így is tetszik. Ha ő nem akar a saját kedvéért fogyni, akkor nem erőltetheted rá.


Ha meg nem is kívánod, akkor meg pláne hagyd szegényt békén. Te nem szereted őt, mert stégyelled, ebből már egyértelmű.

2020. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Azért, mert ha kibszod a pitsába fél-1 év fölösleges kérlelés után, nem mondhatja, hogy nem mehetett volna elébe a szakításnak.


Én legalábbis ezért vagyok őszinte: hogy ne lejárassam és megszégyenítsem a másikat, hanem tiszta sor legyen neki is, hogy mit gondolok róla és ha úgy van, időben tudja korrigálni, ne pedig csak akkora legyen vele tisztában, mikor már következményei vannak a dolognak.



Jobb elmondani az embernek 3x, hogy ennek nem lesz jó vége és utána szakítani, minthogy én legyek a tirpák, amiért a semmiből kivágtam vagy ami mégrosszabb, csak szimplán félrelépek. Mert ilyen esetekben meg én lennék a féreg, egyébként teljesen jogosan, egy rám magasról szaró, igénytelen szar miatt meg nem köpném magam szembe erkölcsileg, ha lehet. Meg másért sem. Nem ér annyit.

2020. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szégyellni nem szégyellem ezt nem mondtam és nem érzem!- a nem tetszik és a szégyellés két külön dolog
2020. szept. 27. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába töröltetted a válaszomat, te vagy az aki itt szidja már időtlen idők óta és nem tanulsz a válaszokból. Neked miért kell ezerszer elmondani? Te miért nem hallgatsz a józan észre?
2020. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs következménye. Te is csak puffogsz, közben vele vagy és gyereket terveztek. Illetve ő tervezi, te meg nem mondasz elkent, csak sodródsz.

A szex meg ezek szerint nem hiányzik neki, és nem érdekli.

De visszakérdezek: te mit teszel, hogy fogyni tudjon? Két helyen dolgozik, hogy eltartsa a lusta pichádat, anyáddal felváltva idegelitek, nem érezteted vele, hogy nőnek látod, csak a rosszat kapja hónapok, sőt évek óta. Miért várod, hogy cserébe vegye figyelembe a kényes kis ízlésed, és még díszpicha IS legyen a kedvedért, különben nem vagy hajlandó rámászni, hogy beleélvezz.

Ne aggódj, majd szülés után lesz ő 90 kiló is, és akkor tényleg te leszel a szemét, ha kidobod a gyerekkel.

2020. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7, teljesen egyetèrtek. Bennem is valami hasonló válasz fogalmazódott meg.
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ès ide mi èrtelme állandóan kiírni ezt a nyígod?

Ha ennyire nem tetszik akkor szakítasz ès pont.

Nem itt kell vergődni èvekig.

2020. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!